Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Borajet'ten 5 Yeni Hat

Borajet uçak gökyüzünde bulutlar arasında

Borajet, hızla büyüyen uçuş ağına yenilerini ekledi. İstanbul-Köln, Ankara-Köln, Ankara-Münih, Adana-Trabzon, Adana-Berlin Tegel uçuşları 25 Ekim 2015’te başlıyor.

• İstanbul-Köln: Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı karşılıklı Köln uçuşlarında +30 kg bagaj hakkı ve ücretsiz sıcak yemek servisi bulunuyor.
• Ankara-Köln: Esenboğa Havalimanı kalkışlı karşılıklı Köln uçuşlarında +30 kg bagaj hakkı ve ücretsiz sıcak yemek servisi bulunuyor.
• Ankara-Münih: Her Salı, Perşembe ve Cumartesi gerçekleştirilecek uçuşlarda +30 kg bagaj hakkı ve ücretsiz sıcak yemek servisi bulunuyor.
• Adana-Berlin Tegel: Her Salı gerçekleştirilecek Adana-Berlin Tegel uçuşlarında +30 kg bagaj hakkı ve ücretsiz sıcak yemek servisi bulunuyor.
• Adana-Trabzon: Adana-Trabzon karşılıklı seferleri 25 Ekim 2015’ten itibaren her gün yapılacak.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X