Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

BoraJet Kıbrıs’a Direkt Uçuyor

Borajet Kıbrıs direkt uçuşlar

Borajet’ten bir yenilikte Yavru Vatan için.

Sunduğu “alternatif hatlar” ve “bağlantılı uçuşlar” imkânları ile Türkiye’nin çok sayıda bölgesini birbirine bağlayan, konuklarını kaliteli uçuş hizmetiyle tanıştıran Borajet Kıbrıs’ta!

Borajet Hava Yolları, 23 Haziran 2014 tarihinden itibaren Trabzon, Bursa, Kayseri’den Kıbrıs Ercan Havalimanı’na direkt uçak seferlerine başlıyor.

Pazartesi, Cuma ve Pazar günleri karşılıklı olarak icra edilecek olan direkt seferlerde, Deneyimli personeli ile konuklarını ücretsiz ve özenli ikramlarla ağırlayan Borajet Hava Yollarının, kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını Ucakbileti.com üzerinden kolayca alabilirsiniz.

Borajet Hava Yolları Kıbrıs’a ulaşımı, Bursa’dan 1 saat, Kayseri’den 50dk, Trabzon’dan 1 saat 15 dakikaya indirecek.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X