Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Borajet İle Her gün Çanakkale ve Trabzon

Borajet Trabzon Çanakkale uçak bileti kampanyası

İstanbul’dan Trabzon’a uçmak artık daha konforlu

Borajet Hava Yolları, İstanbul’dan Çanakkale’ye Cumartesi hariç her gün olan uçuşlara karşılık Çanakkale’den Pazar hariç her gün karşılıklı seferler 21 Kasım 2014 tarihinden itibaren başlıyor.

Borajet’ten Yeni Destinasyon

Borajet Hava Yolları, 21 Kasımdan itibaren başlayacak olan Çanakkale uçuşlarından sonra Trabzonu da uçuş noktalarına ekledi. 21 Kasımdan itibaren karşılıklı seferlerin başlayacağı İstanbul-Trabzon arası Borajet ile artık daha yakın.
Borajet Hava Yollarının kampanyalı ve indirimli biletlerini Ucakbileti.com ile tek ekrandan sorgulayabilir, 9 aya varan taksit seçenekleri ile alabilirsiniz.

Dikkat!

Borajet Hava Yolları ile uçuş sırasında Ücretsiz bagaj hakkınız İç Hatlarda 15 kg’dır. Serbest bagaj hakkının aşıldığı durumlarda fazla kısımlar için kg başına 7,00 TL ekstradan ücret alınır. Yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı max. 5 kg’dır. Boyutları ise max. 50 X 20 X 35 cm olmalıdır. Yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!

 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X