Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

BoraJet ile Adana Beyrut Kampanyası

Borajet yurtdışı uçak bileti kampanyası

Borajet Hava Yolları yurtiçinde geliştirmeye başladığı destinasyonlarına yurtdışını da ekleyerek genişletmeye devam ediyor.

Halen Türkiye’de küçük gövdeli ama konforlu uçaklarla, büyük gövdeli uçakların iniş-kalkış yapamadığı havalimanlarından merkezi havalimanlarına yolcu taşıyan Borajet Hava Yolları uçuş ağını genişleterek yurtdışında da etkin bir rol üstlenmeye devam ediyor.

Adana-Beyrut 110 Dolar!

Borajet Hava Yolları ile Adana-Beyrut karşılıklı seferleri hafta içi Cuma ve hafta sonu Pazar olmak üzere haftada toplam iki gün 110 Dolardan başlayan fiyatlarla.

Ek Uçuş Çarşamaba

Borajet Hava Yolları ayrıca 5 Şubat’tan itibaren haftada iki gün olarak gerçekleştirdiği uçuşlarına ek Çarşamba günleri de Adana ile Beyrut arası uçmaya başlıyor.

Ucakbileti.com sizin için Borajet Hava Yollarının Adana-Beyrut, kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını tek ekranda sıralıyor. Ucuz uçak biletinin adresi Ucakbileti.com istediğiniz destinasyonu seçme imkanı vererek seyahatlerinizde kolaylık sağlıyor.

Ucakbileti.com’un Ücretsiz olarak indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamaları ile biletleriniz anında cebinizde!

Rezervasyon imkânı da sunan ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçmanızı sağlayan Ucakbileti.com, kullanıcıları için basit hazırlanmış ara yüzü ile biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın almak, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapmak artık çok kolay.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X