Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Borajet Ayrıcalıkları ile Herkes Uçsun!

Borajet ayrıcalıkları ile herkes uçsun

Fiyatlara her şey dahil

Borajet Hava Yolları ile Yurt İçi 19.99 TL, Yurtdışı 19.99 Euro-USD! (Fiyatlara her şey dahil)

Kampanyalı Biletlerini 25 Ocak – 10 Şubat 2016 tarihleri arasında alan yolcular, Yurt İçi 19.99 TL, Yurtdışı 19.99 Euro-USD’den 8 Şubat – 31 Mart 2016 tarihleri arasında istedikleri yere (direkt uçuşlar için) Borajet Hava Yolları konforu ile her şey dahil fiyatına uçacaklar.

Borajet Havayolları sunduğu “alternatif hatlar” ve “bağlantılı uçuşlar” imkânları ile Türkiye’nin çok sayıda bölgesini birbirine bağlıyor, konuklarını kaliteli uçuş hizmetiyle tanıştırıyor.
Borajet, “Türkiye’nin Kaliteli Havayolu” iddiasına uygun olarak, Deneyimli personeli ile konuklarını ücretsiz ve özenli ikramlarla ağırlıyor.

Borajet Hava Yolları, kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını Ucakbileti.com üzerinden seçebilir, Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

Kampanya Şartları;

• Biletleme Dönemi: 25 Ocak – 10 Şubat 2016
• Seyahat Dönemi: 8 Şubat – 31 Mart 2016
• Kampanya kapsamında uygulanan ücretler, kişi başı, tek yön, tüm vergiler ve hizmet bedeli dâhil ücretlerdir.
• Kampanya, Borajet Hava Yollarının uçuş gerçekleştirdiği yurt içi – yurt dışı uçuş noktalarında, komfort sınıfı yetişkin ve çocuk yolcu biletlerinde geçerlidir.
• Kampanya kapsamında satın alınan biletler direkt uçuşlar için geçerlidir.
• Kampanya kapsamında alınan biletler üzerinde iade, tarih değişikliği, parkur değişikliği, isim değişikliği gibi işlemler gerçekleştirilemez.
• Kampanya kapsamında satın alınacak biletlerin direkt olarak biletlenmesi gerekmektedir. Opsiyonlu rezervasyon işlemi gerçekleştirilmemektedir.
• Kampanya kapsamında satın alınan biletlerde, Borajet promosyon bilet kuralları geçerli olacak ve uygulanacaktır.

Borajet Hava Yolları Kampanyalı Biletlerini alabilme, aktarmalı, direkt ve iptal edilebilir uçuşları, kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeleyebilme imkanı Ucakbileti.com farkıyla sizlerle!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X