Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Baharda Uçmaya Hazır Olun!

Baharda uçmaya hazır olun

Pegasus Hava Yolları ile 29.99 TL’den Uçmaya başlayın.

Yurtiçi Biletinizi 2 Şubat’a kadar Ucakbileti.com’dan alın Pegasus Hava Yolları ile 29.99 TL’den uçmaya başlayın. Türkiye’nin görmediğin, keşfetmediğin şehirlerini gezme şansını yakalayın.

Tanışmadığın lezzetlerle tanışma vakti baharda seni bekliyor. Mart’tan Haziran’a istediğin destinasyonu 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla gezme fırsatını sende kap.

Doya Doya Seyahat Edin

Pegasus Hava Yollarının kampanyalı ve uygun biletlerini 2 Şubat’a kadar Ucakbileti.com üzerinden alabilir, 1 Mart-30 Haziran tarihleri arasında Türkiye’nin tarihi yerlerinde deniz kenarlarına kadar birçok şehrini doya doya gezebilirsiniz.

Üstelik Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde biletinizi satın alabilir, 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Uygulama üzerinden alacağınız biletleriniz anında cebinizde! Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

Kullanım Şartları;

• Uçuş tarihi: 1 Mart 2016 – 30 Haziran 2016
• 13 Mayıs – 23 Mayıs 2016 tarih aralığı duyuru kapsamı dışındadır.
• Satış tarihi: 1 Şubat - 2 Şubat 2016 (Türkiye lokal saatine göre 02 Şubat 2016 23:59’a kadar geçerlidir.)
• Fiyat duyurusu başlangıç ücretleri; 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla
• Bu fiyatlar duyurusu toplam 198.000 koltuk ile sınırlıdır.
• Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir.
• İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
• Fiyat duyurusu fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 7 TL’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
• Pegasus bu kurallar da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X