Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Bahar’daki Planlar AnadoluJet Avantajlarıyla

Bahar’daki Planlar AnadoluJet Avantajlarıyla

Baharda Türkiye’nin güzelliklerini doğusuyla batısıyla keşfederek gezmek için Anadolujet’in fırsatları ayağınıza geliyor.

Anadolujet, sağladığı ekonomik ve konforlu seyahat imkânları ile Türkiye’nin bir ucundan diğer ucunu birbirine bağlamaya en ekonomik seyahat fırsatları ile baharda da devam ediyor.

Anadolujet ile biletini 22 Şubat – 28 Şubat 2016 tarihleri arasında 39,99 TL ve 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla alın, 21 Mart – 26 Haziran 2016 tarihleri arasında dilediğiniz yere özgürce ucuza uçun.

Anadolujet’in bu avantajlı fiyatlarından yararlanın baharda Anadolu’yu doyasıya gezin. Planlarınızı şimdiden yapıp bavulunuzu hazırlayın. 21 Mart – 26 Haziran arası AnadoluJet’le ekonomik ve konforlu uçma fırsatını kaçırmayın!

AnadoluJet Fırsat Kampanyasına Katılım Koşulları;

• Kampanya 22 Şubat – 28 Şubat 2016 tarihleri arasında alınacak ve 21 Mart – 26 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek aşağıdaki tabloda gösterilen uçuşlarda geçerlidir.
• Kampanya kapsamında belirlenen hatlarda biletler 39,99 TL’den ve 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.
• Ortak (codeshare) uçuşlar, aktarmalı uçuşlar ve Kıbrıs uçuşları kampanyaya dahil değildir.
• Biletlerde yapılacak işlemlerde(iptal, iade, değişiklik vb.) orijinal bilet kuralları geçerlidir.
• Kampanya kapsamında 150.000 adet indirimli bilet satışa sunulacaktır.
• Kampanya tüm satış kanallarına açıktır.
• AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyayı Kapsayan Uçuşlar;

anadolojet tablo

 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X