Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

AtlasGlobal’den İsviçre Kampanyası

AtlasGlobal’den İsviçre

Zürih Gidiş-Dönüş 154 Dolar

AtlasGlobal Hava Yollarından taptaze bir kampanya daha. 1 Temmuz 2016 tarihinden itibaren İstanbul’dan her gün direkt, Türkiye’nin diğer noktalarından da bağlantılı uçuşlar ile İsviçre’nin kalbi Zürih’e 154 Dolardan başlayan fiyatlarla AtlasGlobal’in deneyimli personeli ile konforun ve rahatlığın keyfini çıkararak uçmaya başlayın.

İsviçre'nin kalbi Zürih'ten sevgilerle

1 Temmuz 2016 tarihinden itibaren İstanbul’dan her gün direkt uçuşlar ve Adana, Antalya, Gaziantep, İzmir, Kayseri ve Trabzon şehirlerinden ise bağlantılı uçuşlar ile sizde AtlasGlobal ile 154 Dolardan başlayan fiyatlarla uçmanın keyfini doyasıya yaşayın.

EkonomiPlus'ta 30 kg, Business Class'ta ise 40 kg bagaj hakkı sunan AtlasGlobal’de Uçan Şef'in siz değerli misafirleri için hazırladığı birbirinden lezzetli ikramlar AtlasGlobal ile Zürih yolculuklarınızda sizleri bekliyor.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X