Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

AtlasGlobal’den İndirimli Business Class

AtlasGlobal’den İndirimli Business Class kampanyası

Business Class Keyfi Şimdi %30 İndirimli

AtlasGlobal Hava Yolları ile Business Class keyfini tüm yurt dışı uçuşlarında %30 indirimli olarak sürebilirsiniz.

Tüm yurt dışı seferlerinde 40 kg bagaj hakkı, Ücretsiz VIP Shuttle servisi, özel Business kontuarlarında Check-in önceliği, Business Class Lounge ayrıcalığı, geniş mi geniş deri koltuklar, size özel sunumlar yapan Uçan Şeflerimizden zengin menü seçenekleriyle Business Class keyfini %30 indirimli olarak karşınızda.

2004 yılında yolculara dünya standartlarında kaliteli ve konforlu hizmet sunma amacıyla yurt içi ve yurt dışı tarifeli uçuşlara başlayan AtlasGlobal, yüksek kalite standartları, teknolojik yatırımları ve Türk havacılık sektörüne getirdiği “müşteri memnuniyeti” odaklı yenilikçi hizmet anlayışı ile uçuş ağını genişleterek yolcularına hizmet vermeye devam ediyor.

AtlasGlobal Hava Yollarından biletinizi 1 Mart 2016 tarihine kadar alın, 30 Ekim 2016 (dahil) tarihine kadar AtlasGlobal tarifeli yurt dışı (Ercan hariç) seferlerinde, Business Class keyfini %30 indirimli yaşayın.

AtlasGlobal Hava Yollarının kampanyalı ve uygun biletlerini Ucakbileti.com üzerinden alabilir, Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçmanızı sağlayan Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için tek ekranda sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

AtlasGlobal’in Uçan Şefleri, üç saat ve üzeri uçuşlarda konuklarla birebir ilgilenerek Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış lezzetleri özel sunumlar eşliğinde onların beğenisine sunuyor.

Kampanya Katılım Şartları;

• Kampanya indirimi, vergi ve harçlar hariç bilet bedeli üzerinden uygulanmıştır.
• Gidiş-dönüş biletlerde kalış süresi en fazla 1 ay olmalıdır.
• Diğer kampanyalarla birleştirilmez.
• Rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılır.
• Seyahatin başladığı gün iki yaşına erişmemiş (0-2 yaş) bebek yolcular için %90 indirim uygulanabilir. Bu yolcular için bebek yolcu taşıma kuralları geçerlidir.
• Çocuk yolcular için indirim uygulanmaz.
• AtlasGlobal kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Seyahat değişikliğine ve iadeye izin verilmez.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X