Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

AnadoluJet Yolcularına Araç Kiralamada İndirim

AnadoluJet Araç Kiralama Kampanyası Kampanya

AnadoluJet yolcuları havada yaşadıkları konforu karada da sürdürüyor. Aracını 14 Eylül-27 Ekim 2015 tarihleri arasında Enterprise’dan kiralayan AnadoluJet yolcularına; ekonomik dizel düz vites araçlar günlük 75 TL, orta sınıf dizel düz vites araçlar ise günlük 99 TL!

Kampanya Koşulları

  • Kampanya, 14 Eylül-27 Ekim 2015 tarihleri arasında Enterprise kurumsal ofislerinden yapılan araç kiralamalarında geçerlidir.
    23-24-25-26-27 Eylül 2015 kampanyaya dâhil değildir.
  • Kampanyadan sadece AnadoluJet yolcuları yararlanabilir.
  • Ekonomik dizel düz vites grubu araçlar (Ford Fiesta, Renault Clio Symbol vb. 1500cc’ye kadar) 75 TL üzerinden, orta sınıf dizel düz vites grubu araçlar (Ford Focus, Renault Fluence vb. 1600cc’ye kadar) 99 TL üzerinden fiyatlandırılacaktır.
  • Seçilen aracın kampanya dahilinde kalmaması durumunda bir üst araç grubuna yükseltme yapılır.
  • AnadoluJet kampanyayla ilgili haklarını saklı tutar.
Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X