Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Anadolujet - Nevşehir ile Antalya'yı Bağlıyor

AnadoluJet Antalya Nevşehir Uçak Bileti Kampanyası

Turizm Şehirleri Birbirlerine Bağlanıyor

Sağladığı ekonomik ve konforlu seyahat imkânları ile Anadolu’yu birbirine bağlamaya devam eden halkın havayolu Anadolujet, yolcularından gelen istek ve görüşleri göz önünde bulundurarak uçuş ağına Nevşehir ile Antalya destinasyonunu da ekledi.

Anadolujet ile karşılıklı olarak ve haftada 3 frekans olarak düzenlenen uçuşlar 1 Nisan’da başlıyor.

Orta Anadolu’yu turizmin başkenti Antalya’ya bağlayacak olan Anadolujet’in Nevşehir Kapadokya – Antalya uçuşları, tatil ve kültür turizminin önemli durakları arasında köprü kuracak. Yalnızca Nevşehir için değil, Kayseri, Kırşehir, Aksaray ve Niğde’deki seyahat imkânlarını da vatandaşlar için daha konforlu bir seviyeye taşıyacak.

Türkiyede'ki iki önemli turizm şehrini birbirine bağlayan Anadolujet’in indirimli ve ucuz bilet fırsatlarından yararlanmak için Ucakbileti.com parmağınızın ucunda. App Store veya Google play uygulamaları ile Ucuz Uçak biletleri anında cebinizde.

Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçma imkanı sağlayan Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

Servis İmkanı

Bölgenin turizm alanındaki gelişimine de önemli ölçüde katkı yapacak uçuşlardan AnadoluJet yolcularının daha rahat yararlanması için Kapadokya çevresindeki il ve ilçelerden havalimanına servis hizmeti de gerçekleştirilecek.
Anadolujet ile Antalya ve Kapadokya artık birbirine çok daha yakın.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X