Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

AnadoluJet’in Bursa’yı Erzurum ve Trabzon’la Buluşturan Seferleri Başlıyor

AnadoluJet Bursa Erzurum Uçak Bileti Kampanyası

Halkın hava yolu AnadoluJet 10 Mart’tan itibaren Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olan Bursa’yı Erzurum ve Trabzon’la buluşturan seferlerini başlatıyor.

10 Mart 2015 tarihinden itibaren haftada üç gün karşılıklı olarak Bursa – Trabzon ve Bursa – Erzurum seferleri düzenleyecek olan AnadoluJet Türkiye’nin önde gelen sanayi şehri Bursa’yı Yenişehir Havaalanı’ndan Trabzon ve Erzurum’a uçuracak. Karadeniz’in marka şehri Trabzon ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Erzurum artık Bursalıları ve Bursa’nın iş dünyasını en güvenli ve konforlu yolla ağırlayacak. AnadoluJet’in Bursa – Erzurum uçuşları Çarşamba, Cuma, Pazar, Bursa – Trabzon uçuşları ise Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri düzenlenecek bu sayede havayolu ulaşımının pratikliği ve hızıyla tüm Bursalılar rahat edecek.

Siz de en ucuz AnadoloJet Uçak Bileti için ucakbileti.com arama motorunu kullanarak size en uygun olan seçeneklere göz atabilir, rezervasyonunuzu en kolay yoldan yaptırabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X