Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

AnadoluJet ile Nevşehir’den İzmir’e Direkt Uçuşlar Başlıyor

AnadoluJet ile Nevşehir’den İzmir’e Direkt Uçuş

Anadolu’da 45 noktaya yaptığı ekonomik ve konforlu yolculuğun adresi Anadolujet Hava Yolları, Nevşehir’i Antalya’ya bağlamasının ardından yeni uçuş noktaları oluşturmaya devama ediyor.

Ankara merkezli olan Anadolujet, uçuş ağına bu seferde Nevşehir’i direkt uçuşlarla İzmir’e bağlıyor. Nisan 2016’da başlayacak Nevşehir – İzmir seferlerinin haftanın 4 günü karşılıklı olarak yapılması planlanıyor.

Turizm Cennetleri Birbirine Bağlanıyor

Halkın havayolu olan Anadolujet, Türkiye’de Turizm cennetlerini birbirine bağlamaya devam ediyor. Nevşehir’i Antalya’dan sonra direk uçuşlar ile İzmir’e bağlamaya başlayacak.
Kapadokya – İzmir seferlerinin 2016 yaz tarifesi ile birlikte Nisan ayında direkt uçuşlar ile başlıyor. İlk defa gerçekleşecek olan Nevşehir – İzmir arası direkt uçuşlar, İzmir’den saat 20:35, Nevşehir’den saat 18:30 hareketle karşılıklı olarak gerçekleşecek.

Haftanın 4 günü gerçekleşecek uçuşlar Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olarak karşılıklı yapılcaktır.

Anadolujet Hava Yollarının kampanyalı ve hesaplı biletlerini Ucakbileti.com ile alabilir rezervasyon ve indirim kuponlarından yararlanabilirsiniz. Tüm havayollarını tek ekranda bulabileceğiniz ucakbileti.com ile iki adımda en hesaplı biletler karşınızda.

Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamaları ile dilediğiniz yere ucuz uçak biletleri anında cebinizde. 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilir rahatlıkla uçabilirsiniz.

Dikkat!

Anadolujet Hava Yolları ile uçuş sırasında Ücretsiz bagaj hakkınız İç Hatlarda 15 kg’dır. Yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı max. 8 kg’dır. Boyutları ise max. 23 X 40 X 55 cm olmalıdır. Yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!
Çağrı Merkezimizden (09:00 ile 23:00 arası) Bilet satışı ve rezervasyonunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
0850 333 70 70

 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X