Dünya Parmağının Ucunda!

İZair Uçak Biletleri

İzair Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
İzair Logo

İZair Atina Uçuşları

İzmir'den Atina'ya gitmek şimdi İZAir ile çok kolay! Uygun bilet fiyatları ve kampanya detayları Ucakbileti.com'da.

Devamı >
Sona Erdi
izair yurtiçi yurtdışı kıbrıs uçak bileti

İzAir’da Kasım ve Aralık’ta Yurtiçi ve Yurtdışı Fırsatları

İzair'ın Kasım-Aralık kampanyalarıyla seçili yurtiçi, yurtdışı şehirlerine ve Kıbrıs'a uçmak şimdi çok uygun fiyatlı! Biletler Ucakbileti.com'da.

Devamı >
Sona Erdi
izair yeni uçuş noktaları

İzAir Uçuşlarında Yeni Uçuş Noktaları!

İzAir uçuş hattını genişletiyor! İzmir ve Kıbrıs'ı da güzergahları arasına ekleyen İzAir'dan biletinizi almak Ucakbileti.com'da çok kolay!

Devamı >
Tüm Kampanyalar

İZair Hakkında

2005 yılında kurulan İzAir’in (İzmir Hava Yolları) merkezi İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. Yurt içi ve Avrupa’ya olan tüm tarifeli seferlerini Pegasus Hava Yolları işbirliğiyle yapar. Düşük bütçeli (low-cost) uçuş sistemini benimseyen İzAir’in uçaklarının teknik güvenilirliği %99.7, uçuşların tam zamanında gerçekleştirilmesi oranı ise %90’dır.

İZair Bagaj Kuralları

El Bagajı

Uçuş esnasında, kabinde yanınıza alacağınız ve ayak altına ya da baş üstü dolaplarına yerleştirilecek olan bagajlarınız el bagajı kapsamına girer. El bagajlarınız 1 adet ve maksimum 20x40x55 cm boyutlarında olmalı ve 8 kg’yi geçmemelidir. El bagajlarında yanıcı, patlayıcı, akışkan ve kesici/delici aletlerin taşınmasına kesinlikle izin verilmez. El bagajlarında sıvı madde taşınması ise sadece belirli kurallar dahilinde serbesttir.

El Bagajında Sıvı Madde Taşıma Kuralları

  • Her yolcu yanına almak istediği sıvı maddeleri, her biri en fazla 100 ml’lik kaplarda olmak şartıyla ve toplamda 1 litreyi geçmeyecek şekilde kilitli şeffaf poşet içerisinde taşıyabilir.
  • Yolcu, birden fazla şeffaf poşet taşıyamaz.
  • İçindeki miktar ne kadar olursa olsun, 100 ml’nin üzerindeki kapların taşınmasına izin verilmez.
  • Su, yağ, losyon, krem, sprey, macun, maskara, bal, reçel, yoğurt ve benzer kıvamlı tüm maddeler için bu kurallar geçerlidir.
  • Eğer sıvı bebek maması taşınacaksa, sadece uçuş sırasında gerekli olan miktarın taşınmasına, bebek de aynı uçakta yolculuk yapıyorsa izin verilir.
  • İlaç kullanmak zorunda olan yolcular ise, ilgili doktor raporunu ibraz ederek ve ilaçların orijinal ambalajlarında bulunması şartıyla sıvı nitelikli ilaçlarını uçuş esnasında yanlarında taşıyabilirler.

İZair Kayıtlı Bagaj Kuralları

Uçağın alt kısmındaki bagaj bölümünde taşınması için check-in esnasında adınıza bagaj etiketi düzenlenerek teslim alınan bagajlar, kayıtlı bagaj olarak geçer. Değerli mücevherler, para, kırılabilecek eşyalar ve yasa dışı maddeler kayıtlı bagajlarda taşınamaz. Taşınması halinde tüm sorumluluk yolcuya aittir.

İZair Transfer Hizmetleri

İZair, anlaşmalı olduğu firmalarla, uçuş saatlerine göre belirlenen havalimanı gidiş ve geliş transfer hizmeti sunmaktadır. Ücretli olarak yararlanabileceğiniz bu hizmetlerle, havalimanlarından konforlu ve ekonomik olarak belirli güzergâhlara ulaşabilir ve yine aynı şekilde havalimanlarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uçuş Sırasındaki İZair İkramları Ücretli Midir?

İZair’in uçak içinde sunduğu ikram hizmetleri ücretli olarak yapılır. Menüde çeşitli sandviçler, tatlılar, soğuk-sıcak veya alkollü içecekler ve atıştırmalıklar bulunur.

İZair Uçuşlarıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İZair uçuşlarında kimlik göstermek zorunlu mudur?

Uluslararası havacılık kuralları gereğince sadece adınıza düzenlenmiş bilet ve adınızı doğrulayacak resmi bir kimlik belgesiyle (ehliyet, pasaport, nüfus cüzdanı) uçağa giriş yapabilirsiniz. Aksi takdirde, hiçbir koşulda uçuşa kabul edilmezsiniz. Bu nedenle, kimliğinizin mutlaka yanınızda olduğundan emin olun.

Belirlenen el bagajı boyutlarından büyük ancak daha hafif bir çantayı yanımda taşıyabilir miyim?

Yanınıza alacağınız el bagajı belirtilen boyutlardan daha büyük veya daha ağır olamaz. Eğer bu tür bir bagajı yine de yanınızda taşımak istiyorsanız, kabin içi boyutları elverdiği müddetçe sadece ekstra koltuk satın alarak taşıyabilirsiniz.

Uçağa evcil hayvanımı getirebilir miyim?

Evcil hayvan olarak sadece kedi ve belirli köpek türlerinin taşınmasına izin verilir. Evcil hayvanınız sizin temin edeceğiniz 55x40x20 cm boyutlarını aşmayan bir kafes içinde taşınmalı ve kafesin ağırlığı içinde evcil hayvanınız varken 8 kg’dan fazla olmamalıdır. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz lütfen İZair Müşteri İlişkileri Departmanı ile bağlantı kurun.

İZair tekerlekli sandalye hizmeti sunar mı?

Hareket engeli bulunan, hasta veya yaşlı yolcular için İZair’in ücretsiz tekerlekli sandalye hizmeti bulunmaktadır.

İZair uçuşunuzla ilgili aklınıza takılan diğer tüm sorular için +90 232 298 35 00 no’lu telefondan direkt olarak İZair’le bağlantıya geçebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X