76093
Dünya Parmağının Ucunda!

İstanbul Bora Bora Uçak Bileti

Istanbul-Bora Bora

Yaklaşık Seyahat Mesafesi

seyehat mesafesi 17294 Kilometre

Istanbul-Bora Bora

Yaklaşık Seyahat Süresi

seyehat zamanı 21 Saat 4 Dakika

En uygun İstanbul Bora Bora uçak bileti alıp hayalimdeki tatile nasıl gideceğim diye düşünenlerdenseniz. Endişelerinize son verebilirsiniz. Zira Fransız polinezyası içinde yer alan Bora Bora havalimanı gerek adanın coğrafi koşulları ve yüz ölçümü göz önünde bulundurulduğunda gerekse adanın konuk ettiği kısıtlı tatilci düşünüldüğünde son derece sakin ve kolay iki ulaşım sizlere sunulmuş durumda. Dünya’nın her yanından Bora Bora adasını balayı tatili için tercih etmiş çiftlerin başlıca tatil mekanı olan bu ada ülkesi trafiğin son derece kısıtlı olduğu bir nokta. Birçok küçük adacığın birleşmesi ile ortaya çıkan bu özel adres adayı ziyaret edenleri sadece uluslar arası arenaya hizmet veren Motu mute hava alanı ile karşılıyor. Oldukça bakımlı bir havalimanı olan Motu mute havalimanı ayrıca üç farklı olanakla ulaşımı da ziyaretçilerine sunuyor. Denize sıfır konumlanmış hava alanı içinde bulunan bir iskeleden gideceğiniz ada hangisi olursa olsun hız tekneleri ile kısa sürede ulaşmanız mümkün kılınmış durumda. Oldukça hesaplı bir ulaşım sunan bu hız tekneleri ortalama 25 Amerikan doları ücret talep ediyor ve gideceğiniz ada hangisi olursa olsun bu ücret tarifesi uygulanıyor. Eğer helikopter ya da kalacağınız otelin farklı bir ulaşım seçeneği bulunmuyorsa ve ana ada üzerinde bir adrese gidecekseniz sizin için özel olan bu hız tekneleri tek alternatifiniz olacak. Fakat otelinizle rezervasyon sırasında ulaşım bilgileri hakkında görüşme yaparsanız bu hizmetten ücretsiz yararlanma imkanı da yolcular için sunulmakta.

 

 

Ayrıca ana ada içinde gitmek istediğiniz noktaya ticari taksiler ile gitmeniz de son derece kolay. Zira adaya çok sık uçak gelip gitse de bu uçaklar aktarmalı olarak Tahiti üzerinden geldikleri için yoğunluk oluşmadan Bora Bora Motu mute havalimanı inişleri sağlanıyor. Ada 24 saat yolcuların gelişi için hizmet veren havalimanı sayesinde alternatif bir ulaşım olan taksi hizmetlerinin de gelişmesine neden olmuş durumda. Ana ada içinde gitmek istediğiniz noktaya yaklaşık 5 dolar karşılığında kısa sürede ulaşmanız mümkün. Çünkü ana ada içinde bir araç trafiği söz konusu değil. Yine büyük işletmeler yolcularını VİB hizmet araçları ile karşıladığı için bu hizmetler oldukça kolay erişilir ve ucuz durumda. En uygun İstanbul Bora Bora uçak bileti sizler için aralamış olduğu eşsiz bir tatil kapısı yanı sıra yolculuğunuz sırasında pek çok farklı aracı kullanmanıza da olanak tanıyor. Bu araçların en ilginç hizmeti veren Bora Bora Motu mute havalimanı otobüs hizmetleri. Saat başı sadece ada merkezine ulaşım için hareket eden bu otobüsler bazı saatler yolcu olmadığı için hareket etmezken bazı saatlerde sadece bir ya da iki yolcu ile hareket edebiliyor. Otobüs şoförleri bu sebeple aktif çalışan bir bilgilendirme sistemi ile otobüsün hareket edip etmeyeceğini elektronik bir ekran ile yolculara bildiriyor. Otobüs saatleri sadece uçak iniş saatlerinden 30 dakika sonra hareket edecek şekilde düzenleniyor. Yani uçaktan inip 30 dakika sonra işlemlerinizi sona erdirmediyseniz bu otobüsü kullanma hakkınızı kaybediyorsunuz.

 

 

En uygun İstanbul Bora Bora uçak bileti ile gideceğiniz rota neresi olursa olsun Avrupa’nın en kalabalık şehirleri arasında zirvede yer alan İstanbul toplu taşımada özellikle Atatürk havalimanı için özel önlemler almış durumda. Bu önlemlere kısaca göz attığımızda denizden karadan deniz altından ve yer altından olmak üzere bütün imkanlar kullanılmış durumda. Sadece İstanbul ve İstanbulluya değil aktarma noktası olarak yabancı yolculara ve hava yolu ulaşımı için İstanbul Atatürk havalimanını seçen Marmara bölgesi İstanbul komşu şehir halkına da hizmet vermekte. Gün içinde ortalama 17 milyon kişinin yer aldığı İstanbul hava limanı da dünyanın en büyük kapasitesi ile hizmet veren noktalarından biri. 1953 yılında başladığı sivil havacılıkta dış hatlar hizmetlerine günümüz itibari ile devam etmekte. En uygun İstanbul Bora Bora uçak bileti aldıktan sonra eşsiz tatilinizin Türkiye ayağında İstanbul Atatürk havalimanı ulaşımınız için komşu şehirlerden ve Anadolu yakası ilçe merkezlerinden saat başı hareket etmekte. Ucuz ve hesaplı ulaşım olan Havaş seferleri İstanbul trafiği ile baş başa kalsanız da Atatürk havalimanına ulaşmanız için önemli bir yöntem olarak öne çıkıyor. TH.1 servis kodu ile İstanbul büyükşehir belediyesinin Atatürk havalimanına ulaşmak isteyenler için Avrupa yakası içinde kullanabileceği bu otobüsler Avrupa yakasında bulunan bütün ilçelerde aynı numara ile hizmet vermekte. Söz konusu otobüslere bindiğinizde Avrupa yakasından en kısa sürede Atatürk havalimanına ulaşmanız için kaliteli ve ucuz toplu taşıma hizmeti sunulmuş durumda.

 

 

İstanbul Atatürk havalimanına ulaşmak isteyenler için en sık kullanılan ve sıfır trafik parolası ile hizmet veren toplu taşıma sistemi 15 Temmuz demokrasi otogarının zemin katından başladığı yolculuğuna yaklaşık 10 km mesafeyi 15 dakika içinde kat ederek oldukça hızlı ve güvenli bir ulaşım sunmakta. Ayrıca Kadıköy ve Bostancı duraklarından da metro hizmeti ile İstanbul Atatürk havalimanına ulaşımınız mümkün oluyor. Anadolu yakasından raylı sistem ile Atatürk havalimanına ulaşmak isteyenlerin tercihi olan ve boğazın altından tüp geçit sistemi ile sizi metro hattına bağlayan yöntem ile Anadolu ve Avrupa yakası arasında düzenli seferler ile boğazı 10 dakika da geçmeniz ve yolculuğunuzu metro aktarmasını Yenikapı durağında yaptıktan sonra 25 dakikada sona erdirip En uygun İstanbul Bora Bora uçak bileti ile tatilinize başlamanız İstanbul Atatürk havalimanı için sizlere sunulan önemli rotalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

                

İstanbul Kalkışlı Uçuşlar

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X