Dünya Parmağının Ucunda!
 • İstanbul (SAW) - Alanya (GZP)
  29.5.2017
  48 TL
  Satın Al
 • Ankara (ESB) - Alanya (GZP)
  3.5.2017
  69 TL
  Satın Al
 • Samsun (SZF) - Alanya (GZP)
  3.5.2017
  104 TL
  Satın Al
 • Adana (ADA) - Alanya (GZP)
  28.5.2017
  113 TL
  Satın Al
 • İzmir (ADB) - Alanya (GZP)
  29.5.2017
  116 TL
  Satın Al
 • Trabzon (TZX) - Alanya (GZP)
  29.5.2017
  118 TL
  Satın Al
 • Diyarbakır (DIY) - Alanya (GZP)
  6.6.2017
  123 TL
  Satın Al
 • Gaziantep (GZT) - Alanya (GZP)
  25.5.2017
  133 TL
  Satın Al

Ucuz Gazipaşa Uçak Bileti Sorgulama

Gazipaşa uçak bileti fiyatları kıyaslama imkanı sunan Hepfly.com’da tüm hava yollarının Gazipaşa uçuşlarını sorgulayabilir ve en ucuz Gazipaşa uçak biletini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Antalya’nın en doğuda yer alan ilçesi Gazipaşa, özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Yalan Dünya Mağarası ve Selinus Antik Kenti, Gazipaşa’da mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yer alır. Gazipaşa Havalimanı, özellikle Alanya uçuşlarının yoğunluğuna katkı sağlamak için 2009 yılında hizmete girmiş, Alanya ve Gazipaşa başta olmak üzere civar ilçelere yapılan uçuşlara de katkı sağlamaktadır. Gazipaşa Havalimanı Alanya’ya 43 km, Gazipaşa merkeze ise 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. Gazipaşa uçuşları için kullanacağınız Gazipaşa Havalimanı’na ulaşım ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Gazipaşa Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Gazipaşa Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Gazipaşa'ya Ne Zaman Gitmeli?

Gazipaşa Havalimanı genellikle Alanya, Belek, Manavgat, Serik, Anamur, Side gibi turistik beldelere ulaşım için tercih ediliyor. En ucuz uçak biletini bulmak için yapılan araştırmalara göre; yurtiçi uçuşlarda son 21 gün kala fiyatlar yükselmeye başlıyor. Son 15 gün kala ise iki katına kadar çıkabiliyor.

Gazipaşa'nın Yöresel Lezzetleri

Göleviz, bişme, ülübü piyazı, heyire, porçlu ekmek, dolaz gibi yerel lezzetleriyle tanınan Gazipaşa’da; Şili kirazından çekirdeksiz nara, cennet meyvesinden kudret narına, beşbıyıktan mangoya pek çok meyve yetiştirilmektedir.

Gazipaşa'da Görülmesi Gereken Yerler

Yalan Dünya Mağarası:

Beyrebucak köyündeki bir dağın 400 metre içinde bulunan mağaranın 5 milyon yıl önce meydana gelen bir depremden sonra oluştuğu tahmin ediliyor. Boyu 4 bin metre olan mağaranın yalnızca 450 metresi ziyaretçiler tarafından gezilebiliyor.

Selinus Antik Kenti:

Hacı Musa Çayı’ nın güneybatısında uzanan tepenin üzerinde yer alan kentte Orta Çağ döneminden kalma kale, hamamlar, agoralar, Selçuklu köşkü, su kemeri ve nekropol alanı bulunuyor.

Selinus Plajı:

Caretta Caretta türü deniz kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı 17 merkezden biri olan plaj, yumurtlama döneminde tatilci akınına uğruyor.

Gazipaşa'da Alışveriş Önerileri

Turunç, portakal, patlıcan reçeli; buynuz pekmezi; iğde; yer fıstığı. Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle…
İyi uçuşlar!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X