Dünya Parmağının Ucunda!
 • Ankara (ESB) - Erzincan (ERC)
  30.5.2017
  69 TL
  Satın Al
 • İzmir (ADB) - Erzincan (ERC)
  30.5.2017
  84 TL
  Satın Al
 • Antalya (AYT) - Erzincan (ERC)
  6.6.2017
  119 TL
  Satın Al
 • Adana (ADA) - Erzincan (ERC)
  30.5.2017
  123 TL
  Satın Al
 • Bodrum (BJV) - Erzincan (ERC)
  7.6.2017
  129 TL
  Satın Al
 • İstanbul (SAW) - Erzincan (ERC)
  3.6.2017
  130 TL
  Satın Al
 • Gaziantep (GZT) - Erzincan (ERC)
  3.6.2017
  138 TL
  Satın Al
 • Dalaman (DLM) - Erzincan (ERC)
  3.6.2017
  162 TL
  Satın Al

Ucuz Erzincan Uçak Bileti Sorgulama

Erzincan uçak bileti ararken onlarca uçuş arasında kaybolmayın. Hepfly.com’da tüm Erzincan uçuşlarını bir seferde listeleyin, dilediğiniz Erzincan uçak biletini hızlıca ve güvenli bir şekilde satın alın. En ucuz Erzincan uçak biletini ararken daha fazla beklemeyin.

Doğunun en gelişmiş şehirlerinden biri olan Erzincan, tarihi ipek yolu üzerinde bulunması bakımından ziyaretçilerine eşsiz bir tarihsel zenginlik sunar. Girlevik Şelalesi, Aygır Gölü ve Kemah Kalesi Erzincan’ın mutlaka görülmesi gereken yerlerindendir. Ayrıca ünlü Erzincan tulum peynirini de tatmadan dönmeyin.

Erzincan Havalimanı, Erzincan uçuşları için ve bölgeye yapılan diğer uçuşlar için kullanılan bir havalimanıdır. Erzincan şehir merkezine 9 km uzaklıktadır. Sadece iç hat uçuşları yapılan Erzincan Havalimanı’na ulaşım ile ilgili detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Erzincan Havalimanları

Erzincan Havalimanı

Yıllık 3.000.000 yolcu kapasiteli Erzincan Havalimanı, 1982 senesinde hizmete açılmıştır. Erzincan şehir merkezinden 9 km uzakta bulunan havalimanı bölge ulaşımında önemli bir rol oynar.

Erzincan Havalimanı'na Nasıl Ulaşılır?

Erzincan Havalimanı'na Türkiye'nin önde gelen hava yolları karşılıklı seferle düzenlemektedir. Erzincan Belediye'sinin toplu taşıma otobüslerini havalimanına ve havalimanından ulaşımda kullanabileceğiniz gibi, taksi ve varsa hava yolunuzun şehir merkezi servislerini de kullanabilirsiniz.

 

Erzincan’a Ne Zaman Gitmeli

Havayolu şirketlerinin son üç yıllık verilerine göre uçakla seyahat etmek için en hesaplı ay mayıs ayı. Yurtiçi uçuşlarda seyahat tarihinden 21 gün önce bilet alarak hesaplı uçmanın avantajını siz de yakalayabilirsiniz.

Erzincan’ın Yöresel Lezzetleri

Kaburga dolması, Gendime çorbası, Erzincan döneri.

Erzincan’da Görülmesi Gereken Yerler

Kemah Kalesi, Girlevik Şelalesi, Aygır Gölü, Ekşisu Kaplıcaları, Kızlar Kalesi.

Erzincan’da Alışveriş Önerileri

Eğin halısı, Erzincan balı, dut pekmezi, cimin üzümü, tulum peyniri, tava leblebi, sakı elma, pestil kavurması.

Erzincan’a Özel Kelimeler

Her şehirde olduğu gibi Erzincan’da da bazı gündelik kelimeler yöre halkı tarafından kendilerine has yorumlanıyor. İşte bazıları...

 • Pırpırtı: Kumaş
 • Kozzik: İzbe yer
 • Geygü: Giysi
 • Embile: Böyle
 • Tekeeşer: Erkek geyik.

Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle…
İyi uçuşlar!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X