Duyurular

ÜCRETSİZ BAGAJ HAKKI 30 KG

bagaj hakkı borajet

BAGAJ HAKKI ARTTI

Görkemli geçmişi, ışıltılı gece hayatı, şık caddeleri, çok kültürlü dokusu ve lezzetli mutfağıyla Orta Doğu’nun cazibe merkezi Beyrut.

Günlerin dolu dolu yaşandığı ve yaşam enerjisiyle ziyaretçilerini kendine hayran bırakan bir şehir Beyrut. Doğu Akdeniz’in bu egzotik şehrine İstanbul’dan yaklaşık 1 saat 45 dakikalık uçak yolculuğu ile ulaşmak mümkün.

Borajet Hava Yolları ile Adana-Beyrut-Adana karşılıklı uçuşlar sırasında Ücretsiz bagaj hakkınız 30 kg’dır. Yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı ise max. 8 kg’dır. Boyutları ise max. 61 X 35 X 25 cm olmalıdır. Yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!

Serbest bagaj hakkının aşıldığı durumlarda fazla kısımlar için kg başına 14,00 TL ekstradan ücret alınır.

Çağrı Merkezimizden (09.00 ile 23.00 arası) Bilet satışı ve rezervasyonunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
0850 333 70 70

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X