Duyurular

Ucakbileti.com'da Rezervasyon Dönemi Başladı

Ana sayfada uçak bileti arama

Ucakbileti.com ana sayfasındaki menüden seyahat edeceğiniz destinasyonu seçin. Gidiş ya da gidiş-dönüş tarihlerini belirleyin. Yolcu sayısını da girdikten sonra ‘Ucuz Uçak Biletlerini Göster’ butonuna basın.

havayollarının uçuşlarını listeleme

Size uygun olan uçuşları seçiniz. Listelenen uçuşları fiyata, kalkış saatine ve varış saatine göre tekrar listeleyebilirsiniz.

uçuş bilgilerini kontrol etme 

Açılan sayfada yer alan uçuş bilgilerinizi kontrol ediniz.

uçak bileti rezervasyonu yapma

E-posta adresinizi, cep telefonunuzu, ad-soyadınızı, doğum tarihinizi ve cinsiyet bilgilerinizi giriniz. Eğer seçmiş olduğunuz uçuşta rezervasyon yapma imkanı varsa 'rezervasyon yap' butonunu göreceksiniz. Rezervasyon yapma imkanı olmayan bir uçuş seçtiyseniz  eğer sadece 'bileti şimdi al' butonu karşınıza çıkacak. Mavi butona tıklarsanız biletinizi hemen satın alabilirsiniz. Biletinizi daha sonra satın almak istiyorsanız ‘rezervasyon yap’ butonuna tıklayınız.

 rezervasyon opsiyon tarihi ve pnr numarası öğrenme

Ekranda çıkan PNR numarası ile satın alma opsiyon tarihi ve saatini, size e-postayla göndereceğiz. (Dikkat! Rezervasyon yaptırmanız bileti satın aldığınız anlamına gelmez. Satın almanız için havayolu tarafından belirlenen opsiyon tarihine kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Havayolu şirketlerinin rezervasyon opsiyon tarihinde değişiklik yapma hakkı vardır.)

 rezervasyon işlemleri menüsüne girme

Rezerve ettiğiniz bileti satın almak istediğiniz zaman, gönderdiğimiz rezervasyon bilgilendirme e-postasındaki ‘satın al’ linkine tıklayın ya da ucakbileti.com ana sayfasındaki ‘Rezervasyon İşlemleri’ linkine tıklayarak rezervasyon sayfamıza girin.

 rezervasyon durumu sorgulama

PNR numarasını ve soyadınızı yazdıktan sonra ‘sorgula’ butonuna basın.

ödeme ve uçak biletini satın alma işlemini tamamlama

Açılan ekrandaki uçuş detaylarını kontrol ettikten sonra kredi kartı bilgilerinizi girin. ‘Biletleme işlemini tamamla’ butonuna bastıktan sonra daha önce rezerve ettiğiniz bileti satın almış olacaksınız.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X