Duyurular

Uçak Biletlerine Tavan Fiyat Kesinleşti

uçak bileti tavan fiyatı

Uçak Biletlerine Tavan Fiyat Kesinleşti

Ulaştırma bakanı Binali Yıldırım, uçak biletlerinde en üst fiyat sınırının belirlendiğini ve bayramın sonunda yürürlüğe gireceği bekleniyor dedi.

1 Yıl boyunca iç hat uçuşlarındaki fiyatları tarayarak ve ortalama bir rakam çıkardığını açıkladı. Tüm havayolları şirketleriyle görüşerek, çalışmanın tamamlandığı ve karar aşamasına geldiklerini bildirdi.

Binali Yıldırım yaptığı açıklamada; “ Dikkat edilmesi gereken bir konuda, fiyatlara üst sınır koyulduğunda 100 liranın altında satılan biletlemelerinde yüksek fiyatlara çıkma ihtimali var. Elbette ucuzu uçmanında önüne geçmek istemiyoruz onun içinde bunlara da dikkat ediyoruz. Onun için hem vatandaşın düşünerek hem de şirketleri sıkıntıya sokmayacak şekilde bir çalışmamız olacak” dedi.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X