Duyurular

Türkiye — Lahore Arası Kısaldı

türkiye-lahore uçak bileti

Türkiye- Lahore arası kısaldı! THY'nin Lahore seferleri başladı.

Türk Hava Yolları, Karaçi ve İslamabad’ın ardından, Pakistan’da 3.uçuş noktası olarak, Lahore’de seferlerine başladı. İlk İstanbul -Lahore seferini yapan THY uçağı,  Allama İkbal Uluslararası Havalimanı'nda  iki itfaiye aracının kurduğu su köprüsü ile karşılandı. Hac Terminali'ne iniş yapan THY uçağını, apronda Türkiye'nin İslamabad Büyükelçisi Sadık Babur Girgin,THY Pakistan Genel Müdürü Alp Yavuz Eser ile Pencap Eyalet Başbakanı Şahbaz Şerif'in danışmanı Khawaja Ahmed Hasan ve Pencap Eyaleti Eğitim Bakanı Rana Mehsud Ahmed karşıladı.

Uçuşların, İstanbul kalkışlı pazartesi, çarşamba, cuma günleri saat 20.00'de, Lahore kalkışlı ise salı, perşembe, cumartesi 06.05'te gerçekleştirileceği bilgisi verildi.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X