Duyurular

Türk Hava Yolları'ndan Bilgilendirme

 

Türk Hava Yolları Müşterilerinin Bilgisine;

Başbakanlık kararıyla kamu personelinin izninin iptal olması nedeniyle seyahat tarihi 31 Ağustos 2016’ya (dahil) kadar olan kamu personeli ve birlikte seyahat ettiği 1. derece ailesini (eş, çocuk, anne, baba) kamu personel kimliklerini ibraz etmeleri halinde 19 Temmuz ve öncesinde düzenlenmiş biletler için, 18 Temmuz – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasındaki Türkiye çıkışlı/varışlı (iç hat seferleri dahil) tüm Türk Hava Yolları ve Anadolujet seferlerine kayıtlı münferit ve grup yolcuların, 25 Temmuz 2016 (dahil) tarihine kadar işlem yaptırmaları kaydıyla, ücret kurallarına bakılmaksızın;

 

1)Rezervasyon ve Parkur Değişiklikleri:

  1. Hiç Kullanılmamış Bilet: Rezervasyon ve parkur değişikliklerinde ilgili ücret notunda belirtilen ceza alınmaksızın işlem yapılacaktır. Aynı parkur ve ücret sınıfında yer olmaması durumunda ortaya çıkan ücret farkları iade/tahsil edilecektir.
  2. Kullanılmış Bilet: Kısmen kullanılmış biletlerin dönüş uçuşları için rezervasyon ve parkur değişiklikleri varış noktasının aynı IATA bölgesinde olması ve aynı kabinde olması kaydıyla aynı ücret sınıfında yer olmasına bakılmaksızın ücretsiz yapılacaktır.

 

2)İade Talepleri:

  1. Hiç Kullanılmamış Bilet: Ücret kurallarına bakılmaksızın cezasız iade yapılacaktır.
  2. Kullanılmış Bilet: Involuntary (İstek Dışı) kapsamında iade yapılır.

 

3)Bilet Süresinin Uzatılması:

  1. Aynı parkurda ve ücret sınıfında olmak kaydıyla herhangi bir fark/ceza alınmaksızın biletin geçerliliği 30 Eylül 2016 (dahil) tarihine kadar uzatılabilecektir.
  2. Bilet süresinin 30 Eylül 2016 sonrası için uzatılması talebi (orjinal) ücret kuralları doğrultusunda yapılacaktır.

Bu kapsamda taleplerinizin değerlendirilmesi ve çözülmesi için Türk Hava Yolları Satış Ofislerine uğramanız gerekmektedir. Çağrı merkezleri ya da telefonla işlem yapılmamakta sadece satış ofislerinden işlem yapılmaktadır.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X