Duyurular

THY’den Öğrencilere Yüzde 25 İndirim Fırsatı

THY’den Öğrencilere Yüzde 25 İndirim Fırsatı

Türk Hava Yolları ve Yükseköğretim Kurulu arasında imzalanan yeni protokolle birlikte Öğrencilere sağlanan %25’lik uçak bileti indirimlerinde yeni uygulamaya geçildi.

Öğrencilere Anında Yüzde 25 İndirim Fırsatı!

Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde öğrenci belgesini ibraz eden ve 24 yaşını geçmemiş öğrencilere %25 indirim uyguluyor. Öğrencilerin bilet alımlarını kolaylaştırmak amacıyla Yükseköğretim Kurulu ve Türk Hava Yolları arasında imzalanan protokol ile YÖK veri tabanına kayıtlı öğrencilerin bilgilerini, doğrulama sistemi üzerinden kontrol edebilecek olan Türk Hava Yolları, Öğrencilerin işlerini daha kolay hale getirecek. Öğrenciler doğrulama sistemi ile öğrenci belgesi ibraz etmeden otomatik olarak %25’lik indirimden faydalanabilecekler.

Bilgiler YÖK Veri Tabanından Gelecek

İmzalanan protokol sayesinde Türk Hava Yolları, Yükseköğretim Kurulu veri tabanından uçak bileti almak isteyen öğrencilerin bilgilerini otomatik olarak kontrol edebilecek. Bu sayede Öğrenciler, ekstra öğrenci belgesi ibraz etmelerine gerek kalmadan %25 indirimli olarak uçak bileti fırsatından yararlanabilecekler

24 Yaş Kuralı

Yükseköğretim Kurulu’nda kaydı olan öğrencilerin Türk Hava Yollarının %25 indirimli uçak bileti avantajından faydalanmaları için 24 yaşını geçmemiş olmaları gerekmektedir. 24 yaşını geçmiş olanlar öğrenci olsalar dahi bu fırsattan hiçbir şekilde yararlanamayacaklardır.
2014 yılında 24 yaşını geçmemiş öğrenci belgesi ibraz ederek %25’lik indirimden yararlanan 500 bini aşkın öğrenci bulunuyor.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X