Duyurular

Tavan Fiyat Uygulamasında Geri Adım

Ucak Gokyuzu

Tavan Fiyat Uygulamasında Geri Adım

Ulaştırma Bakanlığı, uçak biletlerine sınırlama getiren  tavan fiyat uygulaması konusunda geri adım attı.

Ulaştırma Bakanlığı, üç ay önce çok yüksek  fiyatlardan satılan uçak biletlerine düzenleme getirilmesi amacıyla çalışma başlatıldığını açıklamıştı. Havayolu şirketleriyle yürütülen görüşmeler sonrasında, iç hat uçuşlarında satılan ekonomi sınıfı bilet fiyatlarının 300 TL’yi geçmemesi kararlaştırılmıştı. Ancak bundan vazgeçildi ve fiyat serbest bırakıldı. Bakanlık, bayram ve tatil döneminde yüksek fiyattan satılan uçak biletlerine sınırlama getiren ‘tavan fiyat’ uygulaması konusunda geri adım attı. Bundan böyle, havayolu şirketlerinin fiyat politikasına, Ulaştırma Bakanlığı’nın karışmayacağı  ve uçak bileti fiyatlarının, yolcuların mağdur edilmeyeceği şekilde belirleneceği açıklandı.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X