Duyurular

Pegasus Avrupa’nın En ucuz Havayolu

Pegasus Avrupa’nın En ucuz Havayolu

Havayolu fiyat karşılaştırma sitesi WhichAirline son raporunu kamuoyu ile paylaştı.  Avrupalı 20 havayolu şirketi arasında yapılan araştırma sonucunda, Türkiye’den Pegasus, en ucuz havayolu şirketi seçildi. 2013 yılının  Ekim-Kasım tarih aralığında, Avrupa uçuşlarındaki 300 bin fiyat arasından hesaplamayla ulaşılan bu bilgilere göre, İkinci sırada Macar Wizz Air, tek yöne ortalama 75.74 euro fiyatla uçururken, üçüncü sırada ise tek yönde 82.45 euro’luk bilet fiyatına ile BlueAir yer aldı. Ryanair ise ortalama 83.45 euro fiyatla dördüncülüğe geriledi.Beşinci sırada,  EasyJet ise listede ortalama 89.97 euro’luk bilet fiyatıyla yer aldı. En pahallı bilet fiyatı ise, 206.76 euro’luk fiyatıyla FlyThomasCook’in oldu.

WhichAirline raporunda, “Düşük ücretli havayolları çeşitli ücretlerden para kazanıyorlar. Onların bu konudaki yaratıcılığı sınırsız görünüyor. Örneğin, Ryanair’den bilet alacaksanız rezervasyonun her aşamasında çok dikkatli olun. Ryanair, seyahat sigortası gibi bazı ücretleri çok akıllı şekilde saklıyor. 15 kilogram diyerek beş kilo daha fazla bagaj getirirseniz 100 Euro’ya mal oluyor.” İfadesine yer verildi.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X