Duyurular

Latin Amerika’dan 50 Antonov Siparişi

Latin Amerika’dan  50 Antonov Siparişi

Latin Amerika ülkeleri, 50 adet An-158 marka uçak satın almayı düşünüyor.

Geçtiğimiz günlerde, Türkiye ile ortak uçak üretimi gündeme gelen Ukrayna’nın  uçak üretim firması Antonov, bu günlerde de Latin Amerika ülkeleri ile gündeme taşındı. Latin Amerika ülkeleri, Antonov’dan, 50 adet An-158 marka uçak satın almayı düşünüyor. Antonov’un duyurduğu haberde, "Arjantin, Peru, Bolivya, Nikaragua ve Küba dâhil, bazı bölge ülkelerinin hava yolu şirketleri yaklaşık 50 adet uçak alma niyetinde olduklarını açıkladı" bilgilerine yer verildi.

21 Kasım’da AN-158 modeli uçak, Latin Amerika havaalanlarındaki test uçuşlarını tamamladı. Latakunga ve La Pas  kentlerinin havaalanlarında gerçekleştirilen test çalışmalarında, uçağın yüksek dağlık alanlarda kullanılmasının mümkün olduğu tespit edilirken, 4 bin metre rakıma iniş yapabildiğini kanıtlayan yerüstü ve hava uçuş testleri de tamamlandı.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X