Duyurular

Kotil Avrupa Havayolları Birliği’nin Yeni Başkanı

Temel Kotil

Kotil Avrupa Havayolları Birliği’nin Yeni Başkanı !

Avrupa Hava Yolları Birliği'nin (AEA) yönetim kurulu başkanlığı görevine, THY Genel Müdürü Temel Kotil'in seçildiği belirtildi.

Avrupa Havayolları Birliği'nin başına Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil getiriliyor. Avrupa'nın en iyi hava yolu şirketlerinden biri olma özelliğini taşıyan Türk Hava Yolları’nın Genel Müdürü Temel Kotil, havacılık sektörünün en önemli organizasyonlarından Avrupa Havayolları Birliği'nin Yönetim Kurulu Başkanı oluyor. Geçen yıl, Avrupa Havayolları Birliği'nin başkan vekilliği görevini sürdüren Kotil, başta, Aegan Airlinse, Air Berlin, Air France, British Airways, Brussels Airlines, DHL, Finnair, Iberia Airlines, Icelandiar, JAT Airways, KLM, TAP Portugal, Lufthansa, Virgin olmak üzere Avrupa'nın otuz üç şirketini bünyesinde taşıyan Avrupa Havayolları Birliği’nin 2014-2015 döneminde kaptan köşküne oturacak. 29 Kasım'da gerçekleştirilecek Başkanlar Kurulu toplantısında Avrupa Havayolları Birliği’nin Temel Kotil'in iki sene sürmesi planlanan görevini resmen açıklayacağı belirtildi

Yaşanan bu gelişmeyle birlikte, Air France, KLM, Sabena ve Swissair'in bir araya gelerek 1952’de kurduğu Avrupa Havayolları Birliği’nin başkanlık görevini ilk defa bir Türk üstlenmiş olacak. Brüksel'de bulunan AEA'nin  başına geçecek olan Kotil, yılda iki kez yapılan toplantılara başkanlık edecek.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X