Duyurular

Kastamonu Havalimanında Yolcu Hareketliliği

Kastamonu Havalimanında Hareketlilik

Kastamonu havalimanına temmuz ve ağustos aylarında iç hatlarda 10 bin yolcu seyahat etti. Bununla beraber 72 ton yük trafiği kaydedildiği belirtildi.

DHMİ(Devlet Hava Meydanları İşletmesi) Genel Müdürlüğü 3 ayda sadece iç hatlarda 150 sefer yapan uçak tespit edildiğini belirti. Ticari uçak seferleri ve özel uçak olarak da 100 kadar iniş kalkış yapıldı.

Kastamonu halkı, havaalanın açılmasının şehre hareket getirdiğini belirtiler. Kısa sürede yolcu trafiğine göre Balıkesir, Çanakkale, Gökçeada, Kocaeli Cengiz Topel, Siirt vs. yeni açılan birçok havalimanlarını geride bıraktı.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X