Duyurular

Güçler Birleşiyor

Güçler Birleşiyor

ABD'nin iki büyük havayolu firması US Airways ve American Airlines birleşmeye hazırlanıyor.
ABD’de Northwet Havayolu ile Delta Havayolu’nun birleşmesinden ardından ABD, bir şirket evliliğine daha sahne olmaya hazırlanıyor. Us Airways ve American Airlines’in birleşmesine kesin gözüyle bakılıyor. Edinilen bilgilere göre, birleşmenin önünde herhangi bir engel kalmamış durumda. Avrupa Birliği Komisyonu ve ABD Adalet Bakanlığı’nın da onay verdiği bu birleşme sonucunda oluşan yapının, havacılık sektöründe rekabeti artıracağı düşüncesi savunuluyor. Us Airways ve American Airlines’in birleşmesinin, yaklaşık olarak 1 milyar dolar tasarruf sağlayacağı belirtiliyor.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X