Duyurular

Falcon 5X’e Türkiye’den İlk Sipariş

Falcon 5X’e Türkiye’den İlk Sipariş

Askeri uçak ve özel jet konusunda uzman olan Dassault, dev uçak Falcon 5X’in yeni modelini,  Las Vegas’ta yapılan NBAA 2013 Fuarı’nda tanıttı. Çift motorlu Falcon 5X’in  koltuk kapasitesi 16’ya kadar çıkarabiliyor. Bu özel jet, sınıfındaki jetler arasında en geniş kabine sahip. Özellikle uzun menzilde yüksek konfor ayrıcalığını yaşatacak olan  Falcon 5X’in kabinin yüksekliği 1 metre 98 santimetre.

45 milyon dolarlık bu çok özel jet’in, Türkiye'deki ilk müşterisi belli oldu. Son dönem yapılan büyük özelleştirme ve ihalelerde boy gösteren Cengiz Holding'in patronu Mehmet Cengiz, Falcon 2000 EX'ten sonra şimdi de Falcon 5X sahibi olmak için sipariş verdi.

İstanbul-New York arasında duraksız uçabilecek tam donanımlı Falcon 5X’in gökyüzüyle ilk buluşmasının 2015’te gerçekleşeceği açıklandı. Test ve sertifikasyon işlemlerinin ardından 2016 sonunda teslimat başlayacak.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X