Duyurular

Eventegg ve Ucakbileti.com Stratejik İşbirliğine Gidiyor

Online etkinlik asistanı Eventegg ve uçak bileti arama motoru Ucakbileti.com, teknolojik altyapı geliştirme, yazılım mimarisi ve veri tabanı teknolojilerinde stratejik işbirliğine başladıklarını duyurdular.

İki şirketin yöneticileri, bu işbirliğinden beklentilerinin yüksek olduğunu dile getirirken, sağlanacak karşılıklı faydanın, hem Eventegg’in hem de Ucakbileti.com’un şirket profillerini güçlendireceğine olan inançlarını belirttiler.

Eventegg ve Ucakbileti.com’un attıkları, çeşitli konularda stratejik ve teknolojik işbirliğine dayanan bu adımın, iki şirketin AR-GE çalışmalarını artırması hedefleniyor.

Eventegg Hakkında

Akademik çevreleri ve iş dünyasını yakından ilgilendiren ve dünyanın dört bir yanında gerçekleşen kongre, konferans, seminer, sempozyum ve fuarları, kullanıcı dostu ara yüzüyle, detaylı arama seçeneği sunarak bulmalarını sağlayan Eventegg, en güvenilir otel rezervasyon siteleriyle işbirliği yapıyor. Böylece katılımcı konaklama tercihini geniş bir yelpazeden seçerken, güvenlik sorunlarıyla karşılaşmadan seyahatini planlayabiliyor.

Ucakbileti.com Hakkında

Ucakbileti.com, 1200 farklı havayolu ile olan anlaşması sayesinde kullanıcılara iç ve dış hatlarda 10.000 destinasyonda uçak bileti hizmeti sunarken, 10 uçuş tipi filtreleme özelliği sayesinde uçuş tercihi seçeneklerini kullanıcının isteğine göre işliyor. Ucakbileti.com’un sunduğu bir diğer ayrıcalık ise iki adımda uçak bileti satın alma imkanı ve satın alım esnasında kullanılan 3D secure sistemi sayesinde kart bilgilerinin güvenliğinin maksimumda tutulması. Bunun yanı sıra Ucakbileti.com, kullanıcılara kredi kartına taksitle bilet alma imkânı da sunuyor.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X