Duyurular

Etihad’dan Büyük Atak

Etihad’dan Büyük Atak !

Etihad Havayolları, 199 uçak ve 294 motor siparişini Dubai Air Show’da verdi. Ayrıca, Etihad Darwin Airlines’ın %33,3 hissesini de satın aldı.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları tarihinin en büyük filo siparişini, Dubai Air Show’da verdi. Etihad Havayolları’nın toplamda 199 uçak ve 294 motordan oluşan siparişine  67 milyar Amerikan Doları ödedi bildirildi. Ayrıca, Dubai Air Show’da siparişi verilen uçakların, 127 GE Aviation, 115 Rolls-Royce ve 52 CFM motorla güçlendirileceği edinilen bilgiler arasında.

Etihad Havayolları, bu siparişlerle beraber dünyadaki en büyük Boeing 787 Dreamliner filosuna sahip olan şirketi olma özelliğini taşıyacak. Etihad, ayrıca Boeing 777-8X’nin tanıtımını gerçekleştiren ilk havayolu ünvanının da sahibi olacak.

Etihad Havayolları, yeni pazarlara açılma ve büyüme stratejisini  geliştirmek amacıyla, rekor uçak siparişi ile yetinmeyerek, aynı gün içerisinde 8. işbirliği ortaklığına imza atarak, İsviçre havayolu şirketi Darwin Airlines’ın % 33,3 hissesini aldığını da açıkladı.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X