Duyurular

En Ucuz Roma, Stuttgart ve Barselona Seferleri Türk Hava Yolları ile Gerçekleşecek

Türk Hava Yolları Uçağı

Bir dünya markası olan Türk Hava Yolları, tüm yolcularını Roma, Stuttgart ve Barselona’ya uçuracak. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareketle gerçekleşecek olan Almanya – Stuttgart, İtalya – Roma ve İspanya – Barselona seferleri için en avantajlı tarifeler Türk Hava Yolları yolcularını bekliyor.

27 Nisan 2015 tarihinde başlayacak olan İstanbul (SAW) – Roma seferleri için 30 Haziran 2015 tarihinden önce yapılan biletlemeler ve 28 Mayıs – 30 Haziran arası gerçekleştirilecek olan seyahatlerde herşey dahil 121 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabileceksiniz.

Aynı şekilde 27 Nisan 2015 tarihinde başlayacak İstanbul (SAW) çıkışlı Almanya – Stuttgart seferleri için 01 Nisan 2015 tarihine kadar yaptıracağınız biletlemeleriniz ve 01 Nisan – 09 Ağustos 2015 tarihleri arası yapacağınız uçuşlar için herşey dahil 150 Euro’dan başlayan fiyatlarla Stuttgart’a uçabileceksiniz.

25 Mayıs 2015 tarihinde başlayacak olan Sabiha Gökçen çıkışlı İspanya – Barselona yolculuklarınızda 25 Haziran tarihine kadar gerçekleştireceğiniz biletleme ve seyahatleriniz için herşey dahil 159 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçmanın keyfine varabileceksiniz.

Uçak bileti almanın en kolay yolu olan ucakbileti.com adresine girerek hızlı ve ucuz Türk Hava Yolları uçak biletinizi kolaylıkla satın alabilir, en avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X