Duyurular

Borajet ile Antalya'dan Ankara'ya, Kıbrıs'a ve İstanbul'a frekanslar

Borajet Antalya Kıbrıs İstanbul Ankara seferleri

Borajet’ten farklı frekanslar!

Borajet farklı destinasyonlarla uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Antalya’dan Ankara, Kıbrıs, ve İstanbul’a karşılıklı olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Deneyimli uçuş personeli ve konforlu uçuşlarıyla tercih sebebi olan Borajet Hava Yolları kampanyalı ve ucuz bilet fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan, çeşitli destinasyonları bulunan Borajet Türkiye’deki Dolmuş Uçak taşımacılığının öncüsü durumunda.

Anadolu Şehirleri Borajet’te

Borajet Hava Yolları, Antalya, Ankara, Kıbrıs, İstanbul gibi önemli uçuş noktalarına sefer düzenlerken Anadolu İnsanını da uçakla buluşturan ve Yurtdışına önemli destinasyonları olan bir kuruluş.

Borajet Hava Yollarının bütün uçuşlarının uçuş noktalarına ve saatlerine tek ekran üzerinden ulaşabileceğiniz Ucakbileti.com sizinle.

Kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını Ucakbileti.com üzerinden en ucuza satın alabilir, aynı zamanda Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımız ile biletiniz anında cebinize gelir.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X