Duyurular

Borajet Ankara-Beyrut Seferlerini Başlattı

BoraJet Ankara-Beyrut seferleri

Türkiye Lübnan artık daha da yakın

Dolmuş uçak taşımacılığının Türkiye’deki öncüsü Borajet Hava Yolları hızla genişleyen destinasyon ağına bir yenisini daha ekliyor.

Şimdilik Adana-Beyrut seferlerine devam eden Borajet Hava Yolları, 30 Kasım ile birlikte Ankara-Beyrut karşılıklı seferlerine başlıyor.

Türkiye’yi Lübnan birleştirecek olan Borajet Hava Yolları, “misafirlerinin” yüksek memnuniyetiyle, her gün biraz daha artan yolcu sayısıyla, “Türkiye’nin Kalite Havayolu” oluşunu her uçuşuyla bir kez daha kanıtlıyor.

Her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada 3 gün karşılıklı seferlerin gerçekleştirileceği Ankara-Beyrut Kampanyalı ve ucuz biletlerini Ucakbileti.com üzerinden satın alabilir, ayrıca Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Dünya Hava Yolları Tek Ekranda!

Ucakbileti.com, dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için tek ekranda sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

Erken Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçun. Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezimizden (09:00 ile 23:00 arası) Bilet satışı ve rezervasyonunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
0850 333 70 70

En hesaplı Beyrut uçak biletini almak için tıklayınız.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X