Duyurular

Air Serbia’dan İlk Uçuş

Air Serbia İlk Uçuş

Sırbistan’ın ulusal havayolu şirketi Air Serbia, ilk uçuşunu gerçekleştirdi. 29 güzergahta uçuşunu gerçekleştiren Air Serbia’nın, 2013 yılının sonuna kadar ise Banja Luka, Bükreş , Ljubljan ve Prag güzergahlarını da rotasına ekleyeceği açıklandı.Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu Etihad Havayolları’nın Ağustos ayında, % 49 hissesini satın aldığı Air Serbia, 2014 yılının Haziran ayında sefer noktalarını ve kapasitesini ikiye katlayarak 30 ülkede 43 güzergaha haftada 670’den fazla uçuş ve toplamda 73 bin koltukla hizmet verecek. Ayrıca, 2014’de dört A319’u hizmete sunacağı da gelen bilgiler arasında. Air Serbia, “bölgenin en modern ve en etkin filosuna sahip şirketlerinden biri olmak” amacıyla Airbus A319 ve iki A320 model uçağın kiralamasını gerçekleştirdi.

Etihad Havayolları, hızlı büyüyen Air Serbia’ya,  1 Ocak 2014 tarihinden itibaren özsermayeye aktarılması planlanan 40 milyon ABD Doları değerinde kredi imkanı sunacağını açıkladı. Ayrıca hem Sırbistan Hükümeti hem de Etihad Havayolları, Air Serbia’ya 60’ar milyon ABD Doları hissedar kredisi vermek üzere anlaştı.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X