Bursa Yenişehir Havalimanı

Nereden
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Kapat
Dünya Parmağının Ucunda!

Bursa Yenişehir Havalimanı

Bursa ilinin merkezine yakın yerde kurulan Bursa Yenişehir Havalimanı uçak bileti fiyatlandırmaları ve seferleri her geçen gün güncellemeye uğramaktadır. 3 Kasım 2000 tarihinde resmi bir şekilde açılışı yapılan Yenişehir Havalimanının asıl projesine 1997 yılında başlanmıştır. 3 yıl içerisinde tamamlanan havalimanı mimarisi ile oldukça etkileyicidir. Merkeze yakın olan konumundan dolayı, ulaşım açısından da çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Her geçen gün tüm eksikleri yavaş yavaş tamamlanan Yenişehir Havalimanı günümüzde en kaliteli havalimanları arasında yer alarak hizmetine devam etmektedir. Şehrin merkezine olan uzaklığı yalnızca 50 kilometredir. Bursa Yenişehir Havalimanı uçak bileti alabilmeniz için en uygun havalimanlarından biridir. Çünkü 7 gün 24 saat boyunca hız kesmeden burada hizmet yürütülmektedir. Çalışma saatleri hiçbir sezonda ayrım gözetmeden, hem yaz hem de kış aylarında aynı şekilde kalitesini koruyarak devam etmektedir. Bu havalimanı içerisinde seyrüsefer hizmetleri son derece kalitelidir. Yaklaşma kontrol ve meydan kontrol hizmetleri mevcuttur. Son derece önem verilerek yapılan bu kontrol hizmetleri kontrol kulübesinden hiç ara vermeden yapılmaktadır. Hava trafik hizmeti veren her havalimanında olduğu gibi Yenişehir Havalimanında da güvenlik, doğruluk, ekonomi ve emniyet son derece önem teşkil etmektedir.  Tüm bu kavramları en iyi şekilde hayata geçirebilmek için havalimanında son derece profesyonel ve işinde uzman ekipler yerlerini almaktadırlar. Bünyesinde hem iç hatlar hem de dış hatlar terminali barındırmaktadır. İç hatlar ve dış hatlar binası aynı bina olarak hizmete açılmıştır ve günümüzde de devam etmektedir. Bu bina içerisinde bir de kafe, bir büfe ve sağlık hizmetleri bürosu yer almaktadır. Müşterilerin burada beklerken sıkılmamaları ve aç kalmamaları açısından düşünülen küçük hizmetlerden birkaçıdır.

 

 

 

2001 yılında da hizmete giren bir diğer binası kargo terminalidir. Kargo terminaline ait olan alan yaklaşık 9560 metre karedir. Bu alan kapalı olarak hizmet veren alandır ve 10.000 metre kare alanı ise otopark hizmeti için ayrılmıştır. Ayrıca kargo terminali binasında her biri yaklaşık 115 m³ olan 8 adet soğuk hava deposu yer almaktadır. Bursa Yenişehir Havalimanı uçak bileti temin etmek istediğinizde sizlere en güvenli bilgilendirmeleri de yaparak gönlünüzü rahat tutmaktadır. Güvenlik denilince akla gelen en büyük şüphelerden biri havayollarını kullananlardır. Bu nedenle Bursa Yenişehir Havalimanı her zaman yolcularını güvenlik açısından gerekli tüm alanlarda bilgilendirmektedir. Uçuşlar başlamadan önce tüm bilgilendirmeleri mutlaka aktarmış olmaktadır. Ayrıca acil bir sağlık durumunda ya da acil olmayan bir sağlık durumunda dahi sunabileceği bir adet ambulansı, doktorları ve sağlık ekipleriyle 7 gün 24 saat boyunca tetikte beklemektedir. Oldukça büyük açık otoparka da sahip bir havalimanıdır. Bu otopark tamamen özel bir firma tarafından işletilmektedir. Ayrıca 146 normal araç, 11 engelli aracı ve 6 adet otobüsün rahatlıkla yer alabileceği bir kapasiteye sahiptir. Otomatik giriş ve araç tanıma sistemleri bulunan otoparkta giriş ve çıkış saatlerinizin neticesine göre ücret talep edilmektedir. Saat başı hesaplanan ücretler genellikle bütçelere zarar vermeyecek şekillerde fiyatlandırılmaktadırlar. Uçuş bilgilerine değinmemiz gerektiğinde ise, Bursa Yenişehir Havalimanı kapsamında mevcut tarifeye dayanan direkt uçuş noktaları Ankara, Diyarbakır, Erzurum, Muş, Samsun ve Trabzon’dur. Her bölgeden bir şehre mutlaka her gün tarifeli uçuşları mevcuttur. Ankara’ya yalnızca pazartesi günleri uçuşu mevcut değildir. Diğer günlerin tümünde Bursa Yenişehir Havalimanı uçak bileti teminatı yapmanız mümkündür. Diyarbakır’a genellikle Perşembe ve Pazar günleri, Erzurum’a Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri, Muş’a Salı ve Cuma günleri, Samsun’a Çarşamba ve Cumartesi günleri sefer düzenlerken Trabzon’a da Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri seferler düzenlemektedir.

 

 

 

Bursa Yenişehir Havalimanına iniş yaptığınız takdirde ulaşım sağlayabileceğiniz imkanlar kesinlikle kısıtlı değildir. Hem araç kiralayabilir hem taksi tutabilir hem de otobüslerden faydalanabilirsiniz. Giriş ve çıkış yapan tüm müşterilerinin memnuniyetini diri tutmaya gayret gösteren uzman bir ekibe sahiptir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşmanız olağan değildir ve çok mümkün de değildir. Her zaman iyi bir yolculuk etmenizden yana olan Bursa Yenişehir Havalimanı eğer bagajınızı kendiniz hazırlamadıysanız ya da sizin gözetiminiz altında bagajınız alınmadıysa derhal güvenlik önlemleriyle soruna çözüm getirmektedir. Çok daha fazla güvenli bir uçuş gerçekleştirmeniz adına, kontroller ve check-inler en detaylı şekilde gerçekleştirilmektedir. Dikkatinizi çeken en ufak bir şüphede dahi bilgilendirme kılavuzlarını açarlar ve derhal güvenlik birimlerine ulaşım sağlamanıza olanak vardır. Herkesin son derece önemli bir şekilde güvenliğinin sağlanması açısından her zaman aramalar detaylı olarak gerçekleştirilmektedir. Şayet özel bir durumunuz olursa bunu mutlaka önceden haber vermelisiniz ki rahatsız olmayasınız. Temin etmek istediğiniz her türlü bilgi ve durum ile sizlere yardımcı olurlar.

 

 

 

Unutmayınız yolculuk yapacak olan tek kişi siz olmayacaksınız. Havalimanında binlerce insan mevcut olacak ve burada herkesin can sağlığı önem taşımaktadır. Hiçbir müşterisine ayrım gözetmeksizin aynı hizmetleri ve güvenlik önlemlerini sunmaktan yanadır. Bursa Yenişehir Havalimanı merkeze olan yakınlığından ve ulaşım imkanlarının çeşitliliğinden dolayı mutlaka sizleri hızlıca gitmeniz gereken yerlere yetiştirecektir. Meydana ait otobüs ve dolmuşları ile havalimanına kısa sürede ulaşabilir ya da bu havalimanına iniş yaptığınızda acilen bir araca ihtiyacınız olursa “Rent A Car“ hizmeti ile dilediğiniz firmaya ulaşarak araç teminatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Burada önemli olan şey her zaman öncelikli olarak sizlerin sağlığı, sıhhati, memnuniyeti ve gideceğiniz yere ulaşabilme hızınızdır. Bu açıdan her zaman en kaliteli hizmeti vermeye ve tüm iç ve dış hatlara sefer düzenlemeye hazırdır. Ekiplerinin son derece işini özenle yapmasından doğan bu kalite sayesinde her zaman tercih edeceğiniz havalimanları arasında yer alacağından şüphe yoktur. 

Bursa Yenişehir Havalimanı Konumu

Adres: 16900 Yolören/Yenişehir/Bursa
Kodu:
Telefon: (0224) 781 8181

Bulunduğu Şehir

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X