Dünya Parmağının Ucunda!

British Airways Uçak Bileti

British Airways

Birleşik Krallık ulusal havayolu şirketidir. Filosundaki uçak sayısı, yaptığı dış hat uçuşları ve dış hat uçuş noktalarına göre ülkenin en büyük havayolu şirketidir. Taşınan yolcu sayısına göre ise British Airways, 2. sırada gelmektedir. Birincil bağlantı merkezi (hub) olan Heathrow Havalimanı'ndan yaklaşık 90 ülkede 200 farklı noktaya hizmet vermekte olan British Airways, Oneworld ittifakı kurucu üyesidir.

Firma 2011 yılında Iberia ile birleştikten sonra kıtalar arasındaki uçuşlarını American Airways ile ortaklaşa yürütmüştür. Avrupa’nın en büyük ikinci lider havayoludur.

British Airways, diğer havayolları ile ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar sayesinde en modern uçak filosuna sahip olmuştur. 6 kıtaya da uçak seferi düzenleyen tek havayoludur.

Bagaj Hakkı

British Airways’te serbest bagaj hakkı Avrupa uçuşları için 23 kg tek parçadır. 23 kg’den fazla bagaj için ise 23-32 kg arası için 35 pound ödenmelidir. Amerika uçuşlarında ise bagaj hakkı tek parça için 23 kg. limit aşılması durumunda 23-32 kg arası için 40 ödenmelidir.

Kabin Bagajı

1 adet standart el bagajını kabin içine yerleştirebilirsiniz. El bagajının azami büyüklüğü 56x45x25cm ölçülerini aşmamalıdır. (tekerlekleri, cepleri ve taşıma kolları da dâhil olmak üzere)

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X