Dünya Parmağının Ucunda!

BoraJet Uçak Biletleri

 • Çanakkale (CKZ) - İzmir (ADB)
  11.10.2017
  114 TL
  Satın Al
 • İstanbul (SAW) - Tokat (TJK)
  4.10.2017
  119 TL
  Satın Al
 • Tokat (TJK) - İstanbul (SAW)
  16.10.2017
  119 TL
  Satın Al
 • İstanbul (SAW) - Çanakkale (CKZ)
  17.10.2017
  119 TL
  Satın Al
 • Tokat (TJK) - İzmir (ADB)
  28.09.2017
  149 TL
  Satın Al
 • Siirt (SXZ) - Ankara (ESB)
  19.10.2017
  149 TL
  Satın Al
 • Ankara (ESB) - Siirt (SXZ)
  28.09.2017
  149 TL
  Satın Al
 • İzmir (ADB) - Tokat (TJK)
  25.09.2017
  159 TL
  Satın Al
 • Tokat (TJK) - Ankara (ESB)
  30.09.2017
  163 TL
  Satın Al
 • Ankara (ESB) - Tokat (TJK)
  28.09.2017
  163 TL
  Satın Al
 • İstanbul (SAW) - Siirt (SXZ)
  24.09.2017
  179 TL
  Satın Al
 • Siirt (SXZ) - İstanbul (SAW)
  28.09.2017
  179 TL
  Satın Al

BoraJet Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
borajetten %20 hepfly.com indirimi

Hepfly.com' a Özel Borajet Uçuşlarında %20 Net İndirim

Hepfly ile borajet havayolları arasında yapılan anlaşma ile 1 ocağa kadar tüm biletlerde %20 net indirim bulunmaktadır.

Devamı >
+128 gün

BoraJet'ten Öğrencilere %20 İndirim Fırsatı

Borajet'ten öğrenciler için harika fırsatlar. %20 indirim fırsatını kaçırmadan faydalanın.

Kampanya Tarihi: 07 Aralık 2016 / 30 Aralık 2017
Devamı >
Sona Erdi
Sabiha Gökçen İbiza Seferleri 30 Haziranda

Sabiha Gökçen İbiza Seferleri 30 Haziranda

Borajet Hava Yolları, İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı) İbiza arasında uçan tek Havayolu olma özelliğini de taşıyor.

Devamı >
Sona Erdi
borajet yüzde 40 kampanyası

Borajet’ten Ucakbileti.com’a Özel Yüzde 40 İndirim

Biletini yalnızca Ucakbileti.com’dan al, 5 Haziran 2016 tarihine kadar dilediğin yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında %40 indirimden yararlan.

Devamı >
Sona Erdi
Borajet ten ücretsi 1000 mil

Borajet’ten Ücretsiz 1000 Mil!

Borajet kart sahibi tüm yolcularımızın uçuşlarında geçerli olmak üzere toplam extra 1000 dağıtıyor.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

Borajet Havayolları Avrupa’dan Amerika’ya 45 farklı ülkeye uçuş gerçekleştiren jet uçaklarından oluşan yeni bir filodur. 2008 Yılında kurulan firma Embraer E-190 tipi jet uçaklarıyla sizlere konforlu ve hızlı bir ulaşım sağlamakta. Deneyimli kadrosu, kaliteli hizmeti ve ücretsiz ikramları ile yurtiçi seyahat eden yolcuların ilk tercihleri arasında yer almakta. Borajet ile özel uçak konforunda keyifli ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. İkili düzen deri koltuklarla size ayrılan geniş alanda rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

 

Uçuş Öncesi İşlemleri: Borajet ile yapacağınız uçuşlarda 7/24 hizmet veren çağrı merkezinden, web sitesinden  ya da seyahat acentelerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Check-in işlemleriniz için kalkış saatinden en az iki saat önce havalimanında olmanız işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Bazı uçuşlarınızda online olarak da check-in yapabilirsiniz. Uçuştan 24 saat önce başlayıp uçuşa iki saat kalana kadar online check-in yapabilirsiniz.

 

Hamile Yolcu: Hamile yolcular hamileliklerinin 28. haftasını geçmiş 36. haftasının sonuna gelmemiş ise doktorundan onaylı raporla uçuşlarına müsade edilmektedir. 36. Haftadan sonrasında ise uçuşlara hamile yolcu kabul edilmemektedir.

 

Çocuk ve Bebek Yolcu: 3 Yaşını doldurmamış yolcular bebek yolcu olarak kabul edilir. Ayrıca uçuşlarda kimlik gösterilmesi zorunludur. Ek ücret ödemeniz gerekebilir bunun için firmayla iletişime geçmelisiniz. 3 ile 13 yaş arasında olan yolcular çocuk yolcu statüsüne alınırlar. Ek ücret ödenmekte fakat %20 indirim sağlanmaktadır. Refakatçi olmadan seyahat edebilmesi için 12 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Ayrıca özel yazılı izin olmadan uçuşlara kabul edilmemektedir.

 

Bagaj Hakkı: Uçuşlarınızda bir adet bagaj hakkınız bulunmaktadır. Bu hakkınızı kabin ya da kargo olarak kullanabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bazı şartlar mevcut. Örneğin iç hatlarda maksimum 15, dış hatlarda maksimum 20, Almanya uçuşlarınızda da maksimum 30 kg bagaj hakkı tanınmaktadır. Ayrıca ek bagaj hakkı da satın alabilirsiniz. Sıvı ve benzeri maddelerin taşıma kurallarına uymaması halinde bagaj olarak kabul edilmemektedir. Dökülme, patlama ve bulaşma gibi problemler yaratabileceği için kabine kabul edilmemektedir. Ayrıca kargo bölümünde de taşınabilecek bagaj ölçü ve türleri için uçaklar küçük jet uçakları olduğundan firmayla iletişime geçerek bildirmeniz gerekmektedir. Spor malzemesi, bisiklet, müzik ekipmanları gibi özel bir ekipmanınız var ise çağrı merkezi ile irtibata geçerek durumu bildirmeniz gerekmektedir.

 

Özel Yolcu: Görme engeli bulunan ya da tekerlekli sandalye kullanan ihtiyaçları başkası tarafından karşılanan yolcuların yanlarında bir refakatçi bulunması zorunludur. İşitme ya da konuşma engeli bulunan yolcuların yanlarında refakatçi bulundurma zorunluluğu yoktur. Firma yürüme ile ilgili sorunu olan ya da hareket etmekte zorlanan hasta yolculara ücretsiz tekerlekli sandalye temin etmektedir. Hiç hareket kabiliyeti olmayan yolcular yanlarında refakatçi olmadan uçuşlara kabul edilmemektedir.

 

Evcil Hayvan: Evcil hayvanınızı özel taşıma kafesiyle birlikte kabinde yanınıza alabilirsiniz. Ek ücret ödeyerek hayvanınızla seyahat edebilirsiniz. Kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanlarınız kabine kabul edilmektedir. Tehlike arz eden hayvan türleri kabin içerisinde taşınmamaktadır. Ayrıca çiftlik hayvanları da uçuşlara kabul edilmemektedir. Ayrıca evcil hayvanınızın belirli ölçüleri sağlaması ve gerekli sağlık kontrolünden geçmiş olması gerekmektedir. Belgelerini check-in sırasında göstermelisiniz.

 

Aklınıza takılan tüm sorular ve detaylar hakkında bilgi almak için Borajet çağrı merkezini arayarak iletişime geçebilirsiniz. Borajet ile hızlı ve güvenilir uçuşlar dileriz. 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X