Bilet İade & İptal

ARA
Web sitemiz üzerinden satın aldığınız uçak biletitinizi sadece 2 kolay adımda iptal edebilirsiniz. Bilet iptal sistemi sayesinde havayolu tarafından belirlenen iptal ve iade kurallarına uyuyorsa 5 ile 10 dakika arasında tekliflendirlir ve sunulan teklifi kabul etmeniz halinde cep telefonuz ile yaptığınız SMS onayı sonrasında kartınıza iadesi başlatılır.

Dikkat etmeniz gerekenler;

  • Promosyon biletlerin iptal ve iadesi bulunmamaktadır.
  • İptal talebi tek PNR için aynı anda bir kere talep edilebilir. Talep sonuçlanırsa aynı işlem içerisinde diğer talebinizi oluşturabilirsiniz.
  • İptal talebinizin cevabı 5 ile 10 dakika içersinde gelmektedir. Ekranınız açık kalabilir veya bu süre içerisinde tekrar PNR sorgulatıp ulaşabilirsiniz.
  • Teklif oluşturulduğunda geçerlilik süresi 5 dakikadır.
  • Teklifi onaylamanız halinde alım yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza/banka hesabınıza yansıma süresi 5 iş günüdür.
Herhangi bir sorunda direkt olarak tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X