Dünya Parmağının Ucunda!
 • İstanbul (SAW) - Batman (BAL)
  30.5.2017
  88 TL
  Satın Al
 • Ankara (ESB) - Batman (BAL)
  26.5.2017
  109 TL
  Satın Al
 • Bursa (YEI) - Batman (BAL)
  24.5.2017
  121 TL
  Satın Al
 • Samsun (SZF) - Batman (BAL)
  26.5.2017
  134 TL
  Satın Al
 • Bodrum (BJV) - Batman (BAL)
  30.5.2017
  137 TL
  Satın Al
 • Adana (ADA) - Batman (BAL)
  5.6.2017
  138 TL
  Satın Al
 • İzmir (ADB) - Batman (BAL)
  30.5.2017
  139 TL
  Satın Al
 • Antalya (AYT) - Batman (BAL)
  27.5.2017
  159 TL
  Satın Al

En Ucuz Batman Uçak Biletlerini Güvenle Sorgulayın

Batman uçak bileti ararken tüm Batman uçuşlarını tek seferde karşılaştırmak ve sizin için en uygun Batman uçak biletini en az zaman ve çaba harcayarak satın almak ister miydiniz? Hepfly.com’da tüm Batman uçuşlarını aynı anda kıyaslayıp en ucuz Batman uçak biletini satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Batman, Güneydoğu Anadolu’nun en önemli şehirlerinden birisidir. Zengin tarihi dokusu ile dikkat çeken şehirde Mor Kiryakus Manastırı, Hasankeyf Kalesi ve Hasankeyf Mağaraları mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alır.

Batman uçuşları için tercih edilecek olan adres Batman Havalimanı’dır. Şehir merkezine 7 km mesafede bulunan Batman Havalimanı’ndan şimdilik sadece İstanbul ve Ankara kalkışlı Batman uçuşları yapılmaktadır.

Batman Havalimanları

Batman Havalimanı

Batman Havalimanı 1998 senesinde yolcu hizmetine açılmıştır. Şehir merkezinden 7 km uzaklıkta bulunan Batman Havalimanı bölge taşımacılığında önemli rol oynar.

Batman Havalimanı'na Nasıl Ulaşılır?

Toplu Taşıma

Batman Belediyesi'nin Batman Havalimanı'na sefer yapan otobüsünün sefer saatleri Batman Belediyesi'nin ilgili web sayfasında vardır. Batman Havalimanı'ndan şehir merkezine olan otobüsler ise her uçak inişini takip eden bagaj teslimatı sonrasında yapılır.

Taksi

Batman Havalimanı'ndan şehir merkezinde taksi ile ulaşmak mümkündür.

 

Batman Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Batman Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Batman’a Ne Zaman Gitmeli

Havayolu şirketlerinin son üç yıllık verilerine göre uçakla seyahat etmek için en hesaplı ay mayıs ayı. Mayısı, şubat ve mart ayları takip ediyor. En ucuz uçak biletini bulmak için yapılan araştırmalara göre; yurtiçi uçuşlarda son 21 gün kala fiyatlar yükselmeye başlıyor. Son 15 gün kala ise iki katına kadar çıkabiliyor.

Batman’ın Yöresel Lezzetleri

Ayran çorbası, kuru dolma, kaburga dolması, işkembe dolması, tırşık.

Batman’da Görülmesi Gereken Yerler

 • Hasankeyf: Mezopotamya'nın stratejik kalesi Hasankeyf'in tarihi günümüzden 10 bin yıl öncesine gidiyor. kadar dayandırılıyor. İki yakası Dicle Nehri’yle ayrılan antik kentin çevresindeki 6 bine yakın mağara, insanın ilk yaşadığı yerlerden biri olduğunu gösteriyor.
 • Mor Kiryakus Manastırı: Süryani Hıristiyanları tarafından kutsal kabul edilen Mor Kiryakus Manastırı, bu bölgede yer alan 80’e yakın kilise ve manastır içinde önemli bir yer tutuyor.

Batman’da Alışveriş Önerileri

Sason balı, Sason cevizi, tiftik seccade, Ören bebekleri.

Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle…
İyi uçuşlar!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X