Dünya Parmağının Ucunda!

Azerbaijan Airlines Uçak Bileti

Azerbaycan Havayolları

Azerbaijan Airlines
Uluslararası Haydar Aliyev Havalimanı’nda merkez ofisi bulunan firma, Azerbaycan’ın en büyük havayolu şirketidir. Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya ve Bağımsız Devletler Topluluğu’na uçuşlar düzenlemektedir. 1992 yılında ilk uçuşunu yapan firmanın şuan filosunda 29 uçağı bulunmakta ve 40 farklı uçuş noktasına yolcularını güvenle taşımaktadır. 
Hizmetlerinin başında müşterilerine en uygun uçak bileti sağlamak gelmektedir. Size özel en uygun teklifleri hepfly.com üzerinden takip ederek yerinizi ayırtabilirsiniz. 3d security sistemiyle güvenli bir şekilde alışverişlerinizi hepfly.com üzerinden yapabilirsiniz.

 


Yolculuğunuzda dikkat etmeniz gerekenler:
Seyahatinizde check-in sırasında sorun yaşamamınız için Azerbaijan Havayolları bazı kurallara dikkat etmenizi öneriyor. Biletinize ek olarak geçerli pasaportunuzun yanı sıra gideceğiniz ülkelerin önceden sizden talep ettiği belgeleri de bulundurmanız gerekmektedir. Bazı transit ülkelerin sağlık düzenlemelerine uygun olarak gerekli belgeleri tamamladığınızdan emin olmalısınız. Firma ile Bağımsız Devletler Topluluğu’na yaptığınız uçuşlarda eksik belge olması halinde ulaşım reddine uğramanız söz konusu olabilir. Yola çıkmadan önce hangi ülkeye gidecekseniz öncesinde kısa bir araştırma yapmanız tatilinizi sorunsuz geçirmenize yardımcı olacaktır. Satın aldığınız biletlerin geçerlilik tarihi ilk uçuşa kadar bir yıldır. Biletinizi satın aldınız fakat tarihle ilgili bir değişiklik yapmak istediniz. Firmayı arayarak ek bir ücret karşılığında tarihini uzatabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı Azerbaycan Havayolları’nın anlaşmalı olduğu tüm yetkili ofislerinden yapabilirsiniz. Check-in lerinizi uçak ayrılmadan 40 dakika önce yapmış olmanız gerekmektedir. Dubai’ye seyahat edecekseniz, ikamet belgeniz yoksa biletinizi gidiş-dönüş şeklinde almak zorundasınız.

 

Azerbaycan
Bagajınız konusunda dikkat etmeniz gerekenler: 
Azerbaycan Havayolları size basitleştirilmiş bir bagaj kontrol sistemi sunuyor. Genişliği, yüksekliği ve derinliği ortalama 158cm ve 23-32 kg arası olan bagajlarınızda çok fazla sınırlama bulunmuyor. Rezervasyon esnasında belirtmeniz yeterli olacatır. Tabi farklı sınıflarda seyahat ediyorsanız yine size sunulan ayrıcalıklar değişmektedir. VIP ve Business Class uçuşlarınızda toplam ağırlığı 16 kg olan iki adet kabin bagajı alabiliyorsunuz. Economy Class ile yolculuk yapıyorsanız tek parça maksimum 8 kg kabin bagajı alabiliyorsunuz. Ebatları 55x35x20cm’i aşmıyorsa 10 kg’a kadar yanınıza almanıza müsaade ediliyor. Özel bagajlarınızla ilgili konuları rezervasyon esnasında belirtmeniz durumunda size uygun fiyatlı ekstra bagaj hakkı tanınıyor. Spor ekipmanları, diplomatik çanta, müzik aletleri ve diğer özel bagaj istekleriniz için Azerbaycan Havayolları ile görüşmenizde fayda var. 
Uçuşunuz esnasında ikramlar ve seyahat ettiğiniz sınıflara özel imkanlar sizleri bekliyor. Ben uygun fiyata rahat bir yolculuk istiyorum diyorsanız hepfly.com üzerinden en cazip teklifle yerinizi ayırtın. Şimdiden iyi uçuşlar dileriz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X