Dünya Parmağının Ucunda!

AtlasGlobal Uçak Bileti

 • İstanbul (IST) - İzmir (ADB)
  27.5.2017
  68 TL
  Satın Al
 • Antalya (AYT) - Trabzon (TZX)
  3.4.2017
  68 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Antalya (AYT)
  25.4.2017
  68 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Gaziantep (GZT)
  28.5.2017
  68 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Trabzon (TZX)
  28.5.2017
  68 TL
  Satın Al
 • İzmir (ADB) - İstanbul (IST)
  25.4.2017
  68 TL
  Satın Al
 • Bodrum (BJV) - İstanbul (IST)
  26.4.2017
  68 TL
  Satın Al
 • Antalya (AYT) - İstanbul (IST)
  27.4.2017
  68 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Kayseri (ASR)
  27.4.2017
  68 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Bodrum (BJV)
  28.5.2017
  68 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Adana (ADA)
  28.5.2017
  68 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Konya (KYA)
  27.5.2017
  68 TL
  Satın Al

AtlasGlobal Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Yazın Keyfi Mikanos’ta Çıkıyor

Yazın Keyfi Mikanos’ta Çıkıyor

Dillere destan gece hayatı ve muhteşem plajlarıyla bir eğlence adası olarak hafızalara kazınan Mikanos’a AtlasGlobal konforuyla Uçun!

Devamı >
Sona Erdi
atlasglobalden kampanya

Ucakbileti.com İle Bahar Bir Başka Güzel

AtlasGlobal’in Ucakbileti.com için özel hazırladığı kampanya ile tüm yurt içi uçuşları 59 TL.

Devamı >
Sona Erdi
AtlasGlobal’den İndirimli Business Class kampanyası

AtlasGlobal’den İndirimli Business Class

AtlasGlobal Hava Yolları ile Business Class keyfini tüm yurt dışı uçuşlarında %30 indirimli olarak sürebilirsiniz.

Devamı >
Sona Erdi
AtlasGlobal’den İsviçre

AtlasGlobal’den İsviçre Kampanyası

İsviçre’nin kalbi Zürih’e 154 Dolardan başlayan fiyatlarla AtlasGlobal’in deneyimli personeli ile konforun ve rahatlığın keyfini çıkararak uçmaya başlayın.

Devamı >
Sona Erdi
Kıbrıs her şey dahil 74 Lira

Kıbrıs her şey dahil 74 Lira

Genişleyen destinasyon ağı, kolay Check-in, Deneyimli personeli ve Konforlu uçuş deneyimiyle AtlasGlobal’den bir yenilik daha!

Devamı >
Tüm Kampanyalar

2001 yılında Atlasjet Havacılık A.Ş. olarak kurulan firma 2015 yılında Atlasglobal olarak yenilenme süreciyle birlikte hizmet ağını genişletmekte. İki uçak ile başladığı yolculuğuna bugün Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu, Avrupa ve Asya ülkelerine seferlerini artırmaktadır.

 

Atlasglobal bünyesinde bulunan uçakların 77 cm koltuk aralıkları, ücretsiz ikramları ve koltuk seçimi, ücretsiz bagaj taşıma hakkı gibi birçok avantajı bulunmaktadır. Ayrıca üç saat üzeri uçuşlarında özel yemek uygulaması ile de hizmette sınır olmadığını kanıtlamakta. Türk ve dünya mutfağından lezzetleri özel sunumlarıyla tadabilirsiniz. Ayrıca birçok havalimanında bulunan ücretsiz servis imkanlarından da faydalanabilme imkanı tanımaktadır. Fly&Bus adını verdiği uçak ve otobüs arası taşımacılığı sağlayan ilk firma olma özelliğini de taşır. 70’den fazla farklı havayolu firması ile bağlantılı uçuş yapma imkanı da sağlamaktadır.

 

Bagaj Hakkı: Uçuşta yanınıza alabileceğiniz bagajınız kabin rafına ya da ayak altına sığabilecek büyüklükte olmalıdır. Maksimum ebatlar 25x45x56 cm olarak belirlenmiştir. Ayrıca 8 Kg ağırlığını geçmemelidir. El bagajı dışında ek bagaj hakkı da satın alabilirsiniz. Fiyat ve diğer bilgiler için çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Belirli ölçüleri aşmadığı takdirde Atlasjet müzik aletlerinizi yanınızda el bagajı olarak taşımanıza müsade etmektedir. Yine aynı şekilde ekipman ve malzemelerinizi de taşıyabilirsiniz. Bagajınızda sıvı, yanıcı, patlayıcı, dökülme ve bulaşma gibi problemlere yol açacak her türlü maddenin uçağa alınmasına müsade edilmemektedir. Özel bir durum mevcut ise bunu önceden belirtmeniz gerekmektedir. Atlasglobal size özel bagaj durumlarınızda kolaylıklar sağlamaktadır. Örneğin düzenli olarak kullanmanız gereken ilacınız mevcut ise kimliğiniz, doktorunuzun yazdığı reçete ve ilacın orjinal ambalajı ile uçakta yanınıza alabilirsiniz. Ayrıca bebek sahibi olanlar için de mama ve özel eşyaları gibi kullandığınız ürünleri kontrol noktasında belirtmeniz yeterlidir.

 

EkonomiPlus: İsim değişikliğiyle birlikte kalitesini de bir sınıf yukarıya taşıyan Atlasglobal artık misafirlerine birinci sınıf hizmet sunuyor. Ekonomi sınıfını EkonomiPlus olarak değiştiren firma online check-in ile koltuk seçiminizi hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Yenilenen uçaklarla birlikte koltuk aralığı 77 cm sizin konforunuz ve rahatınız için düşünülmüş. Ayrıca ikramlar da business sınıfını aratmayacak şekilde hazırlanmış. Kısa uçuşlarınızda size 14 farklı içecekle birlikte kekler, sandviçler ve daha birçok ikram eşlik etmekte. Üstelik ücretsiz. Ayrıca firma uçaktan indiğinizde ücretsiz servis imkanı ile de sizi gideceğiniz yere kadar rahat bir yolculuk imkanı sağlamakta.

 

Hamile ve Çocuk Yolcular: Hamile yolcular için hamileliğin 28 ila 35 hafta arasında doktor onaylı uçakla seyahatinde herhangi bir engel yoktur raporuyla uçuşlarına müsade edilmektedir. Bunun dışında 35. Hafta sonrası için hamile yolcu kabul edilmemektedir. Çocuk yolcu olarak yaş sınırı firma tarafından üç ile on üç yaş arası olarak belirlenmiştir. Bu kriterlere uyan tüm yolcular çocuk statüsünde seyahat edebilirler. Yanında refakatçi olmadan yapılacak yolculuklarda kanunen ebeveyni sayılan kişi/kişilerin onayı gerekmektedir. Aksi takdirte uçağa kabul edilmemektedir. Eğer refakat edilmesini istemiyorsanız havaalanında refakatsiz yolcu taşıma yetki belgesini doldurma zorunluluğunuz bulunmaktadır.

 

Özel Yolcu: Kronik bir rahatsızlığınız ya da hastalığınız varsa sedyeli ya da sedyesiz yolcu taşıması sağlanmaktadır. Ayrıca hareket kısıtınız olan bir engeliniz mevcut ise on günü geçmemek kaydıyla alınan bir doktor raporuyla ücretsiz tekerlekli sandalye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun dışında farklı bir problem ve sorun var ise ücret ödeyerek yine bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

Evcil Hayvan: Kabin içerisinde taşıyabileceğiniz hayvanlar kedi, köpek ve küçük kuş cinsleri ile sınırlandırılmıştır. Bunların dışında rahatsızlık verecek ve tehlike arz eden hayvanlar uçağa kabul edilmemektedir. Kabinde hayvanınızı taşımak istiyorsanız önceden rezervasyon yaptırmanız ve ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Hayvanınızı taşıma kafesiyle kabine alabilirsiniz. Ek olarak yavrusu olan hayvanlar aynı kafes içerisinde 8 kiloyu geçmeyecek şekilde birlikte taşınmasına müsade edilmektedir. Ayrıca aynı kafes içerisinde yine küçük cins olan köpek, kedi ve kuş iki adet taşınmasına müsade edilmektedir. Londra uçuşlarında canlı hayvan taşıması yasak olduğu için bu seferlerde evcil hayvan kabul etmemektedir. 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X