Dünya Parmağının Ucunda!

AtlasGlobal Uçak Bileti

AtlasGlobal Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Atlasjet yeni yıl yurtiçi uçak bileti kampanyası

AtlasGlobal’den Yeni Yıl Hediyesi Yurtiçi Uçuşları 44 TL

Yeni yıl hediyeniz AtlasGlobal’den! 44 TL'den başlayan fiyatlar, kampanya detayları ve anında bilet alma fırsatı Ucakbileti.com'da.

Devamı >
Sona Erdi
Atlasjet Simferepol uçak bileti kampanya

Aramızda Simferopol’u Görmeyen Var mı?

Ukrayna, Simferepol'u görmeyen kalmasın! Atlas Jet şimdi çok uygun fiyatlarla Simferepol'e uçuyor! Biletiniz ve ayrıntılı bilgi Ucakbileti.com'da!

Devamı >
Sona Erdi
Atlasjet Sabiha Gökçen kalkışlı uçak seferleri

AtlasGlobal Sabiha Gökçen Havalimanından Uçuruyor

Sabiha Gökçen'den uçmak şimdi AtlasGlobal ile daha avantajlı! Şehirler, biletler, kampanyalar ve detaylar Ucakbileti.com'da!

Devamı >
Sona Erdi
Atlasjet Kıbrıs uçak bileti kampanya

Atlas Jet ile İstikamet Kıbrıs!

Kıbrıs'a gitmek hiç bu kadar ekonomik olmamıştı! AtlasJet'in Kıbrıs seferlerini listeleyin, size uygun olanını seçin, biletinizi hemen alın!

Devamı >
Sona Erdi
Atlasjet İstanbul Tiflis uçak bileti kampanya

Atlasjet İstanbul – Tiflis Seferleri Başlıyor

Tiflis'e gidcekelere müjde! Atlasjet artık İstanbul'dan Tifles'e uçuyor. Biletler, kampanya detayları ve dahası Ucakbileti.com'da.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

AtlasGlobal Hakkında

2001 yılında Öger Holding tarafından kurulan AtlasJet, 2004 yılında ilk tarifeli uçuşlarına başlamıştır. 2015 yılında adını AtlasGlobal olarak değiştiren hava yolu, hem yurt içi hem yurt dışında birçok farklı noktaya uçmaktadır. Toplam 18 adet uçağı bulunan AtlasGlobal’ın filo yaşı ortalaması 2013 itibarıyla 11.19’dur.

AtlasGlobal Jetmil Programı

Jetmil, AtlasGlobal’in yolcularına ücretsiz olarak sunduğu müşteri bağlılık programıdır. AtlasGlobal yolcuları Jetmil kartından edinerek yaptıkları her uçuş için puan kazanır ve bu puanları biriktirerek sonraki AtlasGlobal uçuşlarında indirim veya bedava bilet kazanma hakkı elde ederler. Siz de Jetmil programına dahil olmak isterseniz, AtlasGlobal’in websitesindeki Jetmil üyelik formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

AtlasGlobal Fly&Bus Hizmeti

Fly&Bus hizmeti, AtlasGlobal’in havalimanı gidiş-gelişleri için sunduğu ücretsiz otobüs servisleridir. Yolcular AtlasGlobal uçuşuna ait elektronik bileti, uçuş kartını veya cep telefonuna gelen kısa mesajı göstererek bu ücretsiz servislerden yararlanabilirler. Sefer saatleri ve servis noktaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için AtlasGlobal’in websitesinin Fly&Bus sayfasını inceleyebilirsiniz.

AtlasGlobal’de Uçan Şef İkramları

AtlasGlobal, 3 saat ve üzeri uçuşlarda yolcularına Türk ve dünya mutfaklarından, özel şeflerin hazırladığı yemek menüleri sunar. Uçan Şef hizmetinin bulunduğu uçuşlar:

 • İstanbul Atatürk Havalimanı – Londra
 • İstanbul Atatürk Havalimanı – Paris
 • İstanbul Atatürk Havalimanı – Kuveyt
 • İstanbul Atatürk Havalimanı – Düsseldorf
 • İstanbul Atatürk Havalimanı – Köln
 • İstanbul Atatürk Havalimanı – Bişkek
 • İstanbul Atatürk Havalimanı – Amsterdam

AtlasGlobal Uçuşlarında Özel Yemek Talepleri

Eğer beslenme alışkanlıklarınız farklıysa veya özel tercihleriniz varsa İstanbul kalkışlı tüm dış hat uçuşlarında en geç 48 saat öncesine kadar özel yemek talebinde bulunabilirsiniz. Diğer dış hat uçuşları için 54 saat öncesine kadar siparişinizi belirtmeniz yeterlidir. Özel yemek kapsamında diyabet yemek, az tuzlu yemek, düşük kalorili yemek, çiğ sebze, az laktozlu yemekler gibi menüleri talep edebilirsiniz. AtlasGlobal uçuşlarında servis edilen tüm özel yemek menülerini görmek için AtlasGlobal’in websitesinde Yemek Servisi bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

AtlasGlobal Bagaj Kuralları

Kabin Bagaj

Kabin Bagaj tanımı yolcunun ekstra koltuk satın alarak taşımak istediği bagaj türüdür. Maksimum 75 kg olabilecek bu bagajın uçak içine kadar taşınması ve indirilmesinin sorumluluğu tamamen yolcuya aittir. Uçuş saatinden en az 24 saat öncesine kadar rezervasyon işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Kayıtlı Bagaj

Uçağın alt bagaj bölümünde taşınması için, check-in işlemleri sırasında verilen bagaja kayıtlı bagaj adı verilir. İç hat uçuşlarında maksimum bagaj hakkı ekonomi sınıfı için 20 kg, business için 30 kg’dir. Bu limitlerin üstündeki bagajlar için ek ücret alınır ancak bir parça bagajın ağırlığı 32 kg’den fazla olamaz. Yurt dışı uçuşlarında bagaj limitleri ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için AtlasGlobal websitesindeki ücretsiz bagaj hakkı sayfasını inceleyebilirsiniz.

El Bagajı

Kabinde yanınıza alacağınız, ayak altı veya baş üstü dolaplarına konulabilecek bagajlara el bagajı adı verilir. Maksimum 25x45x56 cm ölçülerinde ve 8 kg ağırlığında olmalıdır.

Bu ölçülerin dışında kalan her türlü bagajınız için (kabin kapısı, koltuk genişliği, tavan yüksekliği gibi ölçüler elverdiği sürece) ilave koltuk satın almanız gerekmektedir.

El Bagajında Sıvı Taşıma Kuralları

 • Her yolcu el bagajında 20x20 cm boyutlarındaki kilitli şeffaf poşet içinde her birinin hacmi 100 ml’den fazla olmamak kaydıyla sıvı, jel, krem gibi maddeleri taşıyabilir.
 • Poşet içerisine, içinde az miktar kalmış olsa da 100 ml’den büyük kapların konulmasına izin verilmez.
 • Poşet içindeki maddelerin toplam ağırlığı 1 litreden fazla olamaz.
 • Her yolcu sadece 1 şeffaf poşet taşıyabilir.
 • Köpük, macun, jel, losyon, yağ, likit ruj, maskara veya koyu kıvamlı maddelerin tamamı (yoğurt, reçel, bal, salça gibi) bu kısıtlamaya tabiidir.

Sıvı Maddelerin Taşınmasında İstisnai Durumlar

 • Yanınızda bebekle seyahat ediyorsanız, sıvı bebek mamalarının uçuş süresince gereken miktarını yanınızda taşımanıza izin verilir.
 • Yolcunun kimliğini belirten reçeteyle birlikte, yolcunun bu ilaçları kullanması gerektiğini bildiren bir doktor raporu da ibraz edilirse, ilaçların taşınmasına izin verilir. Ancak ilaçlar orijinal ambalajında olmalıdır.

Duty-Free Mağazalarından Alınan Sıvı Ürünler

Duty-Free mağazalarından satın aldığınız ürünler görevli personel tarafından faturasıyla birlikte özel kilitli poşetlere konularak size verilir. Bu poşetleri yolculuğunuz sürece açmamanız gerekmektedir. Eğer aktarmalı bir uçuşunuz varsa, diğer uçağa transfer işlemlerinde açılmış poşetlerinize el konulabileceğiniz lütfen unutmayın. Ayrıca Avrupa Birliği veya Amerika uçuşunuz varsa, poşet içerisindeki 100 ml’den fazla ürünlerin el bagajında taşınmasına müsaade edilmez.

AtlasGlobal Hangi Yolculara İndirim Uygular?

İç hatlarda ve Kıbrıs uçuşlarında fırsat biletleri dışındaki biletlere bazı yolcular için indirim uygulanır.

Çocuk Yolcular

02-12 yaş arasındaki çocuklar uçuş bedelinin vergiler hariç fiyatı üzerinden %25 indirimle uçar.

Genç Yolcular

12-24 yaş arasındaki gençler uçuş bedelinin vergiler hariç fiyatı üzerinden %25 indirimle uçar.

65 Yaş Üzeri Yolcular

65 yaşını doldurmuş yolcular uçuş bedelinin vergiler hariç fiyatı üzerinden %25 indirimle uçar.

Bebek Yolcu

0-2 yaş arasındaki bebek yolcular iç hat tek yön uçuşlarda 10 TL ücretle, Süleymaniye ve Erbil uçuşlarında 50 $ ücretle uçarlar. Ercan uçuşlarında ise vergisiz bilet ücretinin sadece %10’luk bedelinin ödenmesi yeterlidir.

Özel Durumu Olan Yolcular

Hamile Yolcular

Hamileliğinin 28 haftasını doldurmamış yolcular rapor ibraz etmeden uçuşlara kabul edilir. Tek bebeğe hamile olan yolcular 28-35. hafta arası doktor raporu ibraz ederek uçabilirler. Ancak 35. haftadan sonra doktor raporu da olsa uçağa kabul edilmezler. Birden fazla bebeğe hamilelik durumunda 28-32 hafta arası doktor raporuyla uçuşa izin verilirken, 32. haftadan sonra ise hiçbir koşulda hamile yolcuların uçuşuna izin verilmez. Doktor raporları uçuş tarihinden en fazla 7 gün öncesine ait olmalı ve üzerine doktorun diploma numarası, adı-soyadı, imzası ve tarih mutlaka bulunmalıdır. Raporun dili İngilizce ya da Türkçe olmalıdır.

Hasta veya Engelli Yolcular

Görme veya Duyma Engelli Yolcular

Görme veya duyma engeli bulunan yolcular uçakta refakatsiz yolculuk edebilir. Ancak yolcunun en göre hem duyma engeli varsa, refakatsiz uçmasına izin verilmez. Bu durumda, varsa rehber köpekleri kendilerine eşlik edebilir. Bu köpekler, ağızlıkları takılı ve sağlık belgeleri tam olduğu müddetçe, kilosuna bakılmadan ve ücret talep edilmeksizin kabin içerisinde sahibinin ayağının dibinde yolculuk edebilir.

Hareket Engeli Bulunan Yolcular

Hareket engeli bulunan yolcular, uçağın tahliye durumunda, güvenlik önlemlerini yerine getirirken, veya uçuş süresindeki ihtiyaçları karşısında yardıma ihtiyaç duyuyorsa, refakatçisiz uçmalarına izin verilmemektedir. Kabin ekibi bu yolcuların sadece tuvaletin kapısına kadar gidip gelmelerine yardımcı olabilmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen Atlas Global websitesindeki Özel İlgi İsteyen Yolcular sayfasına göz atın.

AtlasGlobal Uçuşlarında Tekerlekli Sandalye Hizmeti

Tekerli sandalye hizmeti ihtiyacı duyan yolcular en fazla 10 gün öncesine ait doktor raporunu ibraz ederek, tekerli sandalye hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirler. Aksi takdirde ücret ödemeleri gerekmektedir.

Uçakta Refakatçi Hizmeti

AtlasGlobal, yolcularının uçakta refakat ihtiyacı duymaları durumunda profesyonel refakatçi firmalarından destek alır. Konuyla ilgili detaylı bilgi için AtlasGlobal’in uçakta refakatçi hizmeti sayfasına göz atabilirsiniz.

AtlasGlobal Uçuşlarında Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

AtlasGlobal, tüm uçuşlarında bazı kedi, köpek ve kuş türlerinin taşınmasına belirli kurallar dahilinde izin verir. Eğer uçuşunuzda evcil hayvanınızı da beraberinizde götürmek isterseniz AtlasGlobal’in uyguladığı evcil hayvan taşıma kurallarına göz atabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X