9318
Dünya Parmağının Ucunda!

Ankara Sakız Adası Uçak Bileti

Ankara-Sakız Adası

Yaklaşık Seyahat Mesafesi

seyehat mesafesi 622 Kilometre

Ankara-Sakız Adası

Yaklaşık Seyahat Süresi

seyehat zamanı 1 Saat 50 Dakika

Türkiye’nin başkentinden Sakız adasına ulaşım sağlamak için havayolu şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Türkiye’ye olan yakınlığı sayesinde oldukça cazip bir bölge olan Sakız Adası, hava yolu ulaşım şekli sayesinde de Türkiye’ye daha da yakın olmaktadır. Sakız adası birçok açıdan oldukça avantajlı olan tatil beldelerinden biridir. Bu nedenle sizler için en uygun Ankara Sakız Adası uçak bileti erken rezervasyon yaptırarak zaten avantajlı olan bu tatil beldesine daha da büyük bir avantaja çevirebilirsiniz. Bunlara ek olarak sizler için en uygun Ankara Sakız Adası Uçak bileti araştırmalarına internet üzerinden birçok havayolu şirketinin sizlere sunduğu seçenekler ve siteler arasında kaybolmak ya da sokaklarda uçak bileti satan noktalarda dolaşarak yorulmak fikrini bir kenara atmanızın zamanı geldi. Tek bir site sayesinde birçok havayolu şirketinin sizlere sunduğu en uygun Ankara Sakız Adası uçak bileti fiyatlarına, tek bir seferde bakabilme şansınız bulunmaktadır. En uygun Ankara Sakız Adası uçak bileti araştırmasını yaparken sizlere en uygun gelen seçenekleri, geliş-gidiş tarihini belirleyerek uçak yolculuğunuzun ve Sakız adasına olan ziyaretinizin kapılarına ardına kadar açabilirsiniz.

 

 

Ankara Esenboğa Havalimanı, konum olarak Ankara’nın Çubuk ve Akyurt bölgesinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Esenboğa Havalimanı’nın şehre olan uzaklığı yaklaşık olarak yirmi sekiz kilometre kadardır. Esenboğa Havalimanı’nın gelişim olarak oldukça ileri düzeyde olduğu bilinmektedir. Son teknoloji ürünleri sayesinde kötü hava koşullarında bile havalimanına iniş gerçekleştirilebilmektedir. Esenboğa Havalimanı 1955 senesinde hizmet vermeye başlamıştır.

 

 

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlamanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Türkiye’nin başkentinde bulunan bu havalimanına ulaşım sağlamak için HAVAŞ, toplu taşıma araçları, taksi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Size en uygun ulaşım seçeneğini tercih ederek kolaylıkla Esenboğa Havalimanı’na ulaşma şansınız bulunmaktadır. Şehir merkezinden Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlamanın en çok kullanılan yöntemlerinden biri HAVAŞ’tır. HAVAŞ servis otobüsleri Türkiye’nin dört bir yanında havalimanı ve şehir merkezi yolcu ulaştırma trafiğinde önemli bir yere sahiptir. HAVAŞ servis otobüsleri belirli noktalardan Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlamakta en önemli seçeneklerden biridir. Şehirden havalimanına gidebilmek için tercih edilebilecek seçeneklerin bir diğer toplu taşıma araçlarıdır. Ankara’da 442-3 sefer numaralı otobüslere binerek havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 442-3 sefer numaralı otobüsün kullandığı güzergâh AŞTİ Havalimanı arasında gerçekleşmektedir. 442-3 sefer numaralı hattın adı ÖHÖ 442-3 olarak geçmektedir. Bu sefer numaralı toplu taşıma araçlarının kalkış noktası Beştepeliler mh. AŞTİ Ankaray gç. Yenimahalle -Ankara bölgesindedir. 442-3 sefer numaralı otobüslerin varış noktasıysa Balıkhisar mh.

 

 

Esenboğa Havaalanı İç-Dış Hatlar Geliş Akyurt-Ankara noktasında gerçekleşmektedir. Şehir merkezinden Esenboğa Havalimanı’na ulaşım yöntemi olarak toplu taşıma aracı kullanmak istiyorsanız gideceğiniz kilometre yaklaşık olarak altmış yedi kilometre kadardır. Esenboğa Havalimanı’na ulaşım süreniz de yaklaşık olarak yüz on dakika kadar sürmektedir. Bu süre trafik yoğunluğuna ve hava koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle uçak biletinizin üzerinde yazan saate ulaşmak için toplu taşıma aracının ulaşım süresini göz önünde bulundurarak yolculuğa çıkmanız, sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu toplu taşıma aracını kullanmak istiyorsanız Beştepeler Mh. AŞTİ Ankaray Gç. Yenimahalle, Meşrutiyet Mh. Atatürk Blv. Çankaya, Doğanbey Mh. Hipodrum Cd. Altındağ, Doğanbey Mh. Kazım Karabekir Cd. Altındağ ve Balıkhisar Mh. Esenboğa Havaalanı İç-Dış Hatlar Geliş Akyurt duraklarında bekleyebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlamanın bir diğer yöntemi taksilerdir. Taksiler haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati hizmet vermektedir. Bu seçenek hem diğer seçeneklere göre hem daha rahat hem daha hızlı hem de daha konforludur. Bunların yanında diğer seçeneklere nazaran daha pahalıya mal olmaktadır. Havalimanında gece uçuşunuz varsa taksi seçeneği kullanmak sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

 

 

Chios Havalimanı’nın içinde yer aldığı Sakız adası, Türkiye’ye oldukça yakın olmaktadır. Bu nedenle havayolu sayesinde oldukça kısa sürede bu bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Chios Havalimanı’nı Sakız Adası Havalimanı olarak da görebilirsiniz. Ancak en çok bilinen isim Chios Uluslararası Havalimanı’dır. Bu havalimanı adanın merkezine oldukça yakın olmaktadır. Chios Havalimanı’na ulaşım sağlayabilmek için Aegean Airlines, Olympic Air, Astra Airlines, Sky Express ve transavia hava yolu şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Bu havayolu şirketleri arasında özellikle Olympic Air, Chios Havalimanı’na ulaşım sağlamakta en önemli havayolu şirketlerinden biridir.

 

 

Chios Havalimanı, Sakız adasının merkezine oldukça yakın bir konumdadır. Bu nedenle kullanacağınız ulaşım yöntemlerini kolaylıkla kullanabilir ve Chios Havalimanı’ndan şehir merkezine sorunsuz bir biçimde ulaşabilirsiniz. Chios Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için kullanabileceğiniz seçenekler arasında taksi, shuttle servisler yer almaktadır. Chios Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşabilmek için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de otobüslerdir. Chios Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlamanın en çok tercih edilen yöntemi taksilerdir. Havalimanın şehir merkezine olan yakınlığı ve buna ek olarak taksi ücretlerin oldukça uygun olması yolcuların taksileri tercih etmesinde en önemli nedenlerden biridir. Chios Havalimanı’nda birçok taksi bulabilme şansınız bulunmaktadır. Havalimanına iniş yaptıktan sonra terminal çıkışında hemen bu taksilerden birine atlayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Daha öncesinde taksilerle ücret konusunda bir anlaşma sağlayarak da şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak havalimanı şehir merkezine yakın olduğundan taksilerle pazarlık yapmanıza gerek yoktur.  Chios Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlamanın en çok tercih edilen yöntemlerinden biri de shuttle servisleri olmaktadır. Bu servislerle daha öncesinden bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu anlaşma sayesinde Chios Havalimanı’na iniş gerçekleştirdiğiniz zaman sizler havalimanından alıp gideceğiniz noktaya kadar ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

Ankara Kalkışlı Uçuşlar

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X