19936
Dünya Parmağının Ucunda!

Ankara Reunion Uçak Bileti

Ankara-Reunion

Yaklaşık Seyahat Mesafesi

seyehat mesafesi 7185 Kilometre

Ankara-Reunion

Yaklaşık Seyahat Süresi

seyehat zamanı 8 Saat 45 Dakika

En uygun Ankara Reunion uçak bileti fiyatlarını ve havayolu şirketlerinin biletlerini karşılaştırarak en uygun Ankara Reunion uçak bileti hakkında bir fikir sahibi olmak istiyorsanız tek bir siteye bakmanız yeterlidir. Türkiye’nin başkentinden aktarmalı olarak vanilyaların başkenti olan Reunion bölgesine gitmek, herkes için eşsiz bir deneyim olacaktır. En uygun Ankara Reunion uçak bileti rezervasyonu yaptırdıktan sonra valizinizi yavaştan toparlamaya ve adada neler yapmanız gerektiği hakkında bir liste oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ankara’dan havayolu ulaşımını tercih etmek isterseniz Esenboğa Havalimanı’nı kullanmanız gerekmektedir. Esenboğa Havalimanı, Türkiye’deki en önemli havalimanlarından biridir. Bu havalimanına kötü hava koşullarında bile uçak inişi gerçekleştirilebilmektedir. NASA’nın acil uzay mekiği iniş pistleri projesinde yer almaktadır. Esenboğa Havalimanı’nın sahibi Devlet Hava Meydanları İşletmeciliğindeyken, işletme hakları TAV Havalimanlarına aittir. Esenboğa Havalimanı, konum olarak Ankara’nın Akyurt-Çubuk ilçelerinde yer almaktadır.

 

 

Şehir merkezinden Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlamanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında HAVAŞ, toplu taşıma araçları, taksi, BelkoAir seçenekleri yer almaktadır. Sizler için en avantajlı olan yöntemi seçip oldukça basit bir şekilde havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ankara kentinin belirli noktalarından Esenboğa Havalimanı’na ulaşımı sağlamak için tercih edilen ulaşım şekillerinden biri HAVAŞ servis otobüsleridir. HAVAŞ servis otobüsleri Türkiye’nin birçok noktasında olduğu gibi Ankara’da da hizmet vermektedir. Ankara’nın AŞTİ bölgesinde biniş gerçekleştirebileceğini bu ulaşım seçeneği, sizleri kolayca Esenboğa Havalimanı’na ulaştıracaktır. Ankara’nın merkezinden Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlamanın bir diğer yöntemi toplu taşıma araçlarıdır. Bu seçenek, diğer seçenekler arasında en uygun fiyatlara sahip bir ulaşım yöntemidir. Bu ulaşım yöntemini tercih etmek istiyorsanız 442-3 sefer numaralı toplu taşıma araçlarına binmeniz yeterli olacaktır. 442-3 sefer numaralı otobüsler AŞTİ- Havalimanı arasında hizmet vermektedir. 442-3 numaralı otobüslerin izlediği güzergâh Beştepeler Mh. AŞTİ Ankaray Gç. Yenimahalle, Meşrutiyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Çankaya, Doğanbey Mahallesi Hipodrum Caddesi Altındağ, Doğanbey Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Altındağ, Balıkhisar Mahallesi Esenboğa Havaalanı İç-Dış Hatlar Geliş Akyurt şeklindedir. AŞTİ noktasında havalimanına ulaşım süresi yaklaşık olarak 110 dakika kadardır. Ancak bu süre hava koşullarına ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

 

Şehrin herhangi bir noktasında Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlamak istiyorsanız taksi seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Taksi hizmetleri her dakika hazır bulabileceğiniz bir hizmet biçimidir. Taksi kullanımı sizlere oldukça konforlu ve rahat bir hizmet olarak gelebilmektedir; ancak diğer seçeneklerle karşılaştırıldığı zaman şehrin herhangi bir noktasından havalimanına ulaşım için biraz pahalıya mal olmaktadır. Şehrin belirli noktalarından havalimanına ulaşım sağlayabilmek için tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. BelkoAir servis otobüsleri sizleri rahatlıkla Esenboğa Havalimanı’na götürebilmektedir. BelkoAir servis otobüslerinden yararlanabilmek için beklemeniz gereken durakları AŞTİ gelen yolcu katı, Gama iş merkezi Kızılay, Arena Stadının F Kapısının Önü Tren Garı Karşısı, 19 Mayıs Stadı AKM şeklindedir. En sonunda Esenboğa Havalimanı İç-Dış Hatlar Terminali’nde yolcu indirimi gerçekleştirilmektedir. Polis, Zabıta, Gaziler, Şehit Yakınları, Engelli ve Refakatçileri, Sarı Basın Kartı Olanlardansanız BelkoAir servis hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Saint Pierre Havalimanı, Reunion bölgesinde en önemli şehirlerinden biri olan Saint Pierre bölgesinde yer almaktadır. Saint Pierre’nin güneyinde yer almaktadır.

 

 

Reunion bölgesinin havalimanlarından biri olan Saint Pierre Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlamanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Ancak adanın içerisinde ulaşım o kadar kolay değildir. Bunun nedeniyse bölgede birçok volkanik çöküntülerin olmasıdır. Saint Pierre Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlamanın yöntemleri belediye otobüsleri, shuttle bus, taksi ve rent a car şirketleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında sizler için en kolay ulaşım şeklinin en kolayı olduğuna karar vererek havalimanından şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Reunion bölgesi zengin bir bölge olmasından kaynaklı toplu taşıma araçları pek sık tercih edilmemektedir. Reunion bölgesine gittiğiniz zaman toplu taşıma araçlarından çok özel araçları göreceksiniz.  Saint Pierre Havalimanı’na iniş gerçekleştirdikten sonra turistinfo noktalarından belediye otobüsleri saatlerinin listesiniz alabilir ve ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Daha önceden anlaşma yaptığınız firmalar sayesinde shuttle buslara binerek havalimanından şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şehirde birçok insan araç kullanmaktadır. Saint Pierre Havalimanı’ndan şehir merkezine daha sonra da şehir içi ulaşımınızı kolaylıkla sağlamak isterseniz araç kiralama şirketlerinden, diğer adıyla rent a car firmalarından yararlanabilirsiniz. Havalimanına iniş gerçekleştirdikten sonra terminal içerisinde yer alan rent a car firmalarından zevkinize ve tarzınıza uygun bir araç kiralayabilirsiniz.

 

 

Saint Denis Havalimanı, Reunion’un başkenti olan Saint Denis’de yer almaktadır. Reuniun kentinde yer alan iki havalimanından biridir. Türkiye’den aktarmalı olarak Saint Denis Havalimanı’na ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Saint Denis Havalimanı’na iniş gerçekleştirdikten sonra adanın güzellikleri arasında kaybolmadan önce şehir merkezine ulaşımınızı sağlamanız gerekmektedir. Bunun için kullanabileceğiniz yöntemler arasındaysa shuttle servisleri, rent a car firmaları, taksiler ve belediye otobüsleri yer almaktadır. Daha önceden anlaşma sağladığınız transfer firmaları sayesinde kullanabileceğiniz shuttle buslar sizler Saint Denis Havalimanı’ndan şehrin istediğiniz noktasına bırakabilmektedir. Saint Denis Havalimanı’na iniş gerçekleştirdikten sonra turistinfo noktalarında bulabileceğiniz belediye otobüsleri saatleri listesinden hangi otobüse binmeniz gerektiğini ve kalkış saatlerini öğrenebilirsiniz. Saint Denis Havalimanı’na iniş gerçekleştirdikten sonra terminalde bulunan rent a car, diğer adıyla araç kiralama şirketlerinden zevkinize ve bütçenize uygun araçlar kiralayabilirsiniz. Burada da Türkiye’de olduğu gibi direksiyonlar sol tarafta yer almaktadır. Bu sayede Reunion bölgesinde araç kullanırken zorluk çekmezsiniz. 

Ankara Kalkışlı Uçuşlar

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X