7972
Dünya Parmağının Ucunda!

Ankara İbiza Uçak Bileti

Ankara-Ibiza

Yaklaşık Seyahat Mesafesi

seyehat mesafesi 2689 Kilometre

Ankara-Ibiza

Yaklaşık Seyahat Süresi

seyehat zamanı 4 Saat 10 Dakika

En uygun Ankara İbiza uçak bileti bulmak artık çok kolay bir durumdur. Tek bir çatı altında, tüm havayolu firmalarının sizlere sunduğu en uygun Ankara İbiza uçak bileti fiyatlarını görebilir ve sizler için en uygun Ankara İbiza uçak bileti sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında İbiza’ya gideceğiniz tarihten çok önce uçak bileti satın alımı yaparak hem kendinize hem de sevdiklerinize en uygun Ankara İbiza uçak bileti satın alabilirsiniz. Esenboğa Havalimanı, Ankara’nın Akyurt ve Çubuk ilçelerinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Şehir merkezine olan uzaklığı ortalama olarak yirmi sekiz kilometre kadardır. Esenboğa Havalimanı’nın sahibi Devlet Hava Meydanları İşletmeciliği (DHMI)’ye aittir. Ancak havalimanının işletme hakları TAV Havalimanlarında bulunmaktadır. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlayabilmek için kullanabileceğiniz yöntemler arasında taksi, HAVAŞ, BelkoAir ve toplu taşıma araçları yer almaktadır. Bu ulaşım seçeneklerinden birine karar vererek şehrin belirli noktalarından Esenboğa Havalimanı’na ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ankara’nın herhangi bir noktasından Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlayabileceğiniz en konforlu ulaşım seçeneği taksilerdir. Taksiler günün her dakikasında ve haftanın herhangi bir gününde sizleri kolayca havalimanına ulaştırabilirler. En konforlu ulaşım seçeneği olan taksiler, diğer ulaşım seçeneklerine göre pahalıya gelmektedir. HAVAŞ servis otobüslerinden yararlanarak şehrin belirli noktalarından havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. HAVAŞ servis otobüsleri Ankara’nın AŞTİ noktasından kalkış gerçekleştirmektedir.

 

 

Şehir merkezinden Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlayabilmek için kullanabileceğiniz seçenekler arasında BelkoAir servis otobüsleri de yer almaktadır. Ankara’nın AŞTİ gelen yolcu katında, Gama İş Merkezi Kızılay’da, Arena Stadı F Kapısı Önü Tren Garı Karşısında, 19 Mayıs Stadı B Kapısı AKM’de yolcu alımı gerçekleştirerek Esenboğa Havalimanı İç- Dış Hatlar terminaline yolcularını ulaştırmaktadır. BelkoAir servis otobüsleri AŞTİ noktasından 06.00’la gece 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında BelkoAir servis otobüsleri, her yarım saatte bir AŞTİ noktasından hareket etmeye başlamaktadır. BelkoAİr servis ücretleri 10 TL kadardır. Yolculuk süresi seksen dakika ve bu süre trafik yoğunluğuyla hava koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Şehrin belirli noktalarından Esenboğa Havalimanı’na toplu taşıma araçlarından yararlanarak ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarından yararlanarak havalimanına ulaşım sağlamak istiyorsanız 442-3 sefer numaralı Ankara toplu taşıma araçlarından yararlanabilirsiniz. Bu otobüslerin bilet ücretleri 4,95 TL kadardır. 442-3 sefer numaralı toplu taşıma araçları AŞTİ’yle Havalimanı arasında hizmet vermektedir.

 

 

İspanya’nın Balear Adaları’nda yer alan İbiza kentinde bulunmaktadır. Şehir merkezine olan uzaklığı yedi kilometre kadardır. Türkiye üzerinden İbiza’ya aktarmalı ve\veya direkt uçuşlar bulabilirsiniz. Aktarmalı olarak giderseniz, İbiza’ya varış süreniz yaklaşık olarak beş ya da altı saat kadar sonra olacaktır. Sivil hava kategorisine aittir. İbiza Havalimanı’nın işletme hakları AENA’ya aittir. İbiza Havalimanı’nın inşa tarihi 1949 senesidir.İbiza Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşım sağlayabilmek için kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz yöntemler arasında, taksi, rent a car firmaları, toplu taşıma araçları yer almaktadır.Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz yöntemler arasında taksi yer almaktadır. Taksilerle, gece kulüpleriyle ünlü İbiza adasında, otelinize ulaşım sağlayabilirsiniz. İbiza Havalimanı’na iniş gerçekleştirdikten sonra İbiza’nın San Antonio bölgesine ulaşımınızı taksiyle gerçekleştirecekseniz ödemeniz gereken tutar 50 Euro kadardır. Havalimanından İbiza Town bölgesine gitmek istiyorsanız ödemeniz gereken tutar 10 ya da 15 Euro kadardır. Taksi seçeneği oldukça konforlu bir seçenektir. Ancak havalimanından şehir merkezine ulaşım seçeneği diğer seçeneklere göre daha pahalıya denk gelmektedir.  Taksi ücretleri haftanın her günü gündüz tarifesinde, yani 07.00’la 21.00 saatleri arasında taksi açılış ücreti 3, 65 Euro kadardır. Kilometre başına 1,09 Euro eklenmektedir. Taksilerin akşam tarifesi, yani 21.00’la 07.00 saatleri arasında açılış ücreti aynıdır; ancak kilometre başına 1,33 Euro kadarlık bir ücret eklenmektedir.

 

 

İbiza Havalimanı’nın terminalinin dışında yer alan araç kiralama, diğer adıyla rent a car firmalarından yararlanarak şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İbiza’da araçlar ülkemizdeki trafik akışı gibi olmaktadır. Bu nedenle araç kiraladıktan sonra hiçbir zorluk çekmezsiniz. Havalimanı terminalinin dışında yer alan rent a car firmalarından zevkinize ve bütçenize uygun bir araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine ve şehir içi ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

İbiza Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım gerçekleştirebilmek için kullanabileceğiniz yöntemler arasında toplu taşıma araçları yer almaktadır. İbiza Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için toplu taşıma araçları kullanmak isterseniz 10 sefer numaralı otobüslere binmelisiniz. Otobüsün bilet ücreti 3,50 Euro kadardır. İbiza’da toplu taşıma araçlarının büyük bir çoğunluğu akşam 19.00 saatinden sonra çalışmamaktadır. Ayrıca adanın içerisinde ulaşımınızı toplu taşıma araçlarından yararlanarak gerçekleştirmek istiyorsanız otobüs durağının hemen önünde beklemeli ve otobüs kalkış saatinde durakta durmanız gerekmektedir. İbiza’da toplu taşıma araçları otobüs duraklarının bir santim yanında bekleseniz bile durmadan geçmektedir ve otobüs kapıları kapandıktan sonra kapıya vursanız bile şoförden kapıları açmasını beklememelisiniz. 

Ankara Kalkışlı Uçuşlar

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X