25301
Dünya Parmağının Ucunda!

Ankara Boracay Uçak Bileti

Ankara-Caticlan

Yaklaşık Seyahat Mesafesi

seyehat mesafesi 9072 Kilometre

Ankara-Caticlan

Yaklaşık Seyahat Süresi

seyehat zamanı 11 Saat 3 Dakika

Ankara’dan Boracay adasına direk uçuş bulunmamaktadır. Aktarmalı olarak ulaşabileceğiniz bu adada havalimanı da bulunmamaktadır. Ancak önce Malina bölgesine iniş gerçekleştirdikten sonra, Caticlan bölgesine uçuş gerçekleştirmeli oradan da kısa bir feribot yolculuğuyla beraber bu cennet adaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu kadar ulaşım gerektiren bu adaya en uygun Ankara Boracay uçak bileti bulma konusunda şüpheye düşebilirsiniz. Bu konuyu hemen aklınızdan silin. Çünkü uygun fiyat koşullar altında kendinize veya sevdiklerinize en uygun Ankara Boracay uçak bileti bulabilme şansınız bulunmaktadır. havayolu şirketlerinin promosyon zamanlarını takip ederek ve tek bir çatı altında birçok havayolu şirketinin en uygun Ankara Boracay uçak bileti fiyatlarının karşılaştırmalarını yaparak sizlerin cebine en uygun Ankara Boracay uçak bileti bulabilirsiniz. Tüm bunların yanında bu bölgeye gitmeyi düşündüğünüz tarihten çok önce uçak bileti satın alarak, uçak bileti fiyatını düşündüğünüzden de aşağıda bulabilirsiniz. Uçak bileti araştırmaları yaparken birçok firmaların siteleri arasında dolaşarak aklınızın karışmasına izin vermeyin. Tek bir çatı altında Ankara Boracay arasında gidebileceğini havayolu şirketleri arasında sizin yerinize fiyat karşılaştırması yaparak hemen önünüze çıkartan tek bir siteden yararlanabilirsiniz.

 

 

Esenboğa Havalimanı, Ankara’nın Çubuk ve Akyurt ilçelerinin sınırları arasında bulunmaktadır. Esenboğa Havalimanı’nın Ankara merkezine olan uzaklığı yirmi sekiz kilometredir. 1955 senesinde hizmete giren bu havalimanı, ülkedeki ilk iç ve dış terminali bir arada bulunan havalimanıdır. Esenboğa Havalimanı’nın sahibi Devlet Hava Meydanları işletmeciliğine (DHMİ) aittir. Havalimanının işletme hakları da TAV Havalimanlarına aittir. Esenboğa Havalimanı, NASA acil uzay mekiği iniş noktası projesinde yer almaktadır. Bu havalimanına kötü hava koşullarında bile iniş gerçekleştirilebilmektedir. Şehir merkezinden Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlayabilmek için kullanabileceğiniz yöntemler arasında HAVAŞ, toplu taşıma araçları, BelkoAir ve taksi yer almaktadır. Sizde bu seçeneklerden herhangi birini tercih ederek şehrin belirli noktalarından Esenboğa Havalimanı’na ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlayabilmek için kullanılan yöntemler arasında HAVAŞ servis otobüsleri yer almaktadır. HAVAŞ servis otobüsleri AŞTİ bölgesinden yolcu alımı yaparak havalimanına ulaşım sağlamaktadır.

 

 

Şehir merkezinden Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlamanın bir diğer ve en hesaplı yöntemi toplu taşıma araçlarıdır. Toplu taşıma araçlarından 442-3 sefer numaralı otobüsler, sizleri Esenboğa Havalimanı’na kadar götürmektedir. AŞTİ – Havalimanı arasında ulaşım sağlayan bu otobüslerin ilk durağı Beştepeler Mahallesi AŞTİ Ankaray Gç. Yenimahalle, ikinci durak Meşrutiyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Çankaya, üçüncü durak Doğanbey Mahallesi Hipodrum Caddesi Altındağ, dördüncü durak Doğanbey Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Altındağ’dan geçerek Esenboğa Havalimanı İç-Dış Hatlar terminaline ulaşmaktadır. 442-3 sefer numaralı otobüslerin ücretleri 4,95 TL kadardır.

 

 

Şehir merkezinden Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlayabilmek için kullanılan bir diğer yöntem BelkoAir servis otobüsleridir. Bu araçları sizleri Gelen Yolcu Katı AŞTİ, Gama İş Merkezi Kızılay, Arena Stadının F Kapısının Önü Tren Garı Karşısı ve 19 Mayıs Stadı B Kapısı AKM noktalarından almaktadır. Servis ücretleri on TL kadardır. Yolculuk süresi 80 dakika kadar olmaktadır. Bu süre trafik koşullarına ve hava durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. AŞTİ noktasından Esenboğa Havalimanı İç – Dış Terminaline kadar götüren bu BelkoAir servis otobüslerinin fiyatları 10 TL kadar olmaktadır. Haftanın her günü ve günün her saati bulabileceğiniz taksilerle, şehrin herhangi bir noktasından Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi yöntemi diğer seçeneklere göre daha konforlu bir ulaşım şeklidir. Taksilerin bu avantajının yanında, bir de dezavantajı bulunmaktadır. O da diğer seçenekler arasında daha pahalıya gelmektedir. Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanı Filipinler’de yer alan Malina bölgesinde yer almaktadır. Bu havalimanının dört adet terminali bulunmaktadır. Bölgedeki birçok adaya bu havalimanından ulaşım sağlanabilmektedir. Boracay adasına ulaşım sağlayan Caticlan bölgesine de yalnızca bu havalimanı ulaşım sağlayabilmektedir. Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanı, Manila bölgesinin güneyinde konumlanmış bir havalimanıdır. Şehir merkezine olan uzaklığı yedi kilometre kadardır.

 

 

Caticlan bölgesinde yer alan havalimanıdır. Bu havalimanına yalnızca Manila ve Cebu’dan yapılan uçuşlar bulunmaktadır Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanı’na iniş gerçekleştirip daha sonra Godofredo P.Ramos Havalimanı’na olan bir saatlik yolculuğunuza başlamanız gerekmektedir. 2012 senesinin en güzel adası seçilen Boracay adalarında havalimanı bulunmamaktadır. Bu nedenle Boracay Adaları’na ulaşım sağlayabilmek için Godofredo P. Ramos Havalimanı’na iniş yapmanız ve oradan feribotlara binerek Boracay adalarına ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Godofredo P. Ramos Havalimanı, Caticlan Yarımadası’nda bulunmaktadır. Godofredo P. Ramos Havalimanı’na iniş gerçekleştirdikten sonra motosiklet taksilerle yapacağınız bir beş dakikalık bir yoluculuk süresi sonunda Boracay adalarına sefer düzenleyen feribotların olduğu bölgeye ulaşabilirsiniz. Adaya giriş ve feribotlar için bilet almanız gerekmektedir. Bu yolculukta yaklaşık olarak bir on dakika kadar sürmektedir. Bu adaya Türkiye’den direk uçuş bulunmamaktadır. Bu nedenle önce Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanı, oradan da kırk beş dakikalık bir uçak yolculuğu yapmanız gerekmektedir.

Ankara Kalkışlı Uçuşlar

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X