Dünya Parmağının Ucunda!

Ankara Bora Bora Uçak Bileti

Ankara-Bora Bora

Yaklaşık Seyahat Mesafesi

seyehat mesafesi 17378 Kilometre

Ankara-Bora Bora

Yaklaşık Seyahat Süresi

seyehat zamanı 21 Saat 10 Dakika

Güney Pasifiğin Turizm merkezi ve dünyanın en gözde turizm mekânı olan Bora Bora adası büyüleyici yapısı ve lüks hizmetleriyle tatilciler için en ideal yerlerden birdir. Görülmeye değer manzaraları ve muhteşem güzellikteki sahilleriyle ziyaretçilerini şımartan Bora Bora size de en keyifli tatil deneyiminizi yaşatacaktır. Ankara Bora Bora uçak bileti alarak siz de bu adaya ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin en işlek 4. Havalimanı olan Esenboğa Havalimanı, çok fazla uçuş imkânı ve yolcusuyla canlı ve hareketli bir günüme sahiptir. İç ve dış hatlar terminallerinde ayrı ayrı pek çok hizmetin verildiği havalimanında uçuş öncesi ve sonrasında keyifli vakit geçirebilirsiniz.Kaliteli bekleme ve dinlenme salonlarında uçuşlarınızı bekleyebilirsiniz. Bunu yanı sıra yöresel lezzetler sunulan restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Dünya mutfağından örneklerin sunulduğu restoranları da bulunduran havalimanında çok sayıda var olan kafelerde de keyifli vakit geçirmek mümkündür. Alışveriş yapabilmeniz için Duty Free mağazaların yanı sıra hediyelik eşya veya elektronik ürünleri alabileceğiniz her türlü mağaza hizmetinize sunulmaktadır.Dış hatlar terminal binasında bulunan yolcular için de güzel hizmetler verilmektedir. Burada da restoran ve kafelerde vakit geçirebilirken barlarda da eğlenceli anlar geçirmek mümkündür. Aynı zamanda havalimanında bulunan döviz bürolarında yolculuk öncesinde paralarınızı bozdurabilirsiniz ve birçok bankanın ATM’si ile de para işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin 4. Büyük ve işlek havalimanı olan Ankara Esenboğa Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 28 kilometre mesafede bulunmaktadır. Böyle olmasına rağmen şehir içi ulaşım kanallarının gelişmiş olmasıyla kolay bir şekilde havalimanına ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanı ve şehir merkezi arasında hizmet veren Belko Air otobüsleri kullanılarak hızlı bir şekilde ulaşımın yanı sıra EGO otobüsleri veya taksileri kullanarak da havalimanına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.Belko Air otobüsleri daha önce hizmet veren özel servislerin kapanmasıyla belediye tarafından kurulmuş bir sistemdir. Bu otobüsler ile direkt olarak havalimanına ulaşabilirsiniz. AŞTİ, Kızılay, Ulus, Pursaklar gibi merkezi noktalardan geçen Belko Air otobüsleri sizi güvenli bir şekilde havalimanına ulaştıracaktır.Ankara’da en sık kullanılan ulaşım araçlarının başında EGO Otobüsleri gelmektedir. Şehirci ulaşımda sık kullanılan bu araç özellikle havalimanı ulaşımında da kolay bir ulaşım sağlamaktadır. 442-3 ve 491 numaralara sahip otobüsler havalimanı güzergâhında gitmektedir.

 

 

Havalimanının uzak olmasından dolayı fazla ücret ödenebilen taksiler sizi en hızlı şekilde ulaştıracaktır. Havalimanı ulaşımında pek fazla tercih edilmese de şehir içinde yaygın olarak taksiler kullanılmaktadır.Fransız Polinezya’sı olan Bora Bora’ya ulaşmak için Fransız Polinezya’sı başkenti Papeete’de bulunan FAA Havalimanına inmek gerekiyor. Bora Bora’ya uçuşlar Motu Mute Havalimanından sağlansa da bu havalimanından uluslararası uçuşlar yapılmamaktadır. Faa Havalimanına indikten sonra Motu Mute havalimanına aktarma sağlanarak tekne aracılığıyla da Bora Bora adasına ulaşılmaktadır.Motu Mute de denilen Bora Bora havalimanından şehir merkezine gitmek için tek seçenek teknelerdir. Şehir içinde de taksi, araç kiralama ve Buggy araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.Tekne ile limana yanaştıktan sonra kolaylıkla taksi bulabilirsiniz. Makul bir ücret karşılığında istediğiniz yere gidebilirsiniz.

 

 

Buggy denilen ki kişilik araçlar Bora Bora’da oldukça popülerdir. Limana geldikten sonra bu araçları kolaylıkla kiralayarak kullanabilirsiniz.Belediyeye ait bir ulaşım aracı olmadığı için Bora Bora’da genellikle araç kiralanmaktadır. Cip ve lüks araçların kolaylıkla kiralanabildiği Bora Bora’da konforlu ve kaliteli bir ulaşım sağlayabilirsiniz.Bora Borada bulunan birbirinden lüks oteller, ziyaretçilerine özel hizmetle de sunmaktadır. Ziyaretçilerin ulaşımı için sağlanan otel servis araçlarını da rezervasyon yaptırarak kullanabilirsiniz.Güney Pasifik’te volkanik bir ada olan Bora Bora Fransız Polinezya’sı olan Tahiti adalarının bir parçasıdır. Pasifiğin Kraliçesi unvanına sahip olan bu ada yaklaşık 30 kilometre karelik bir alana sahiptir. Muhteşem güzelliklere ve sahillere sahip olan Bora Bora, dünyanın en ideal tatil yerlerinden biridir. En gözde tatil mekânlarından biri olan bu ada mavinin her tonunun görülebildiği berrak suları ve büyüleyici plajlarıyla çok sayıda ziyaretçinin gözbebeği haline gelmiştir. Turizm merkezi olduğu için pek çok konaklama imkânının bulunduğu bu adada bütün oteller lüks ve ziyaretçiler için özel hizmetlerde yarışmaktadırlar.  

 

 

Ada olduğu için ve anakaraya uzaklığından dolayı tarımın olmadığı Bora Bora deniz ürünleri ve hindistancevizleriyle ziyaretçilere güzel lezzetler sunmaktadır. Su sporlarının her türlüsünün yapıldığı bu adada her türlü aktiviteyi eğlenceli bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Sahillerde istediğiniz gibi serbest veya tüplü dalışlar yaparak denizin güzelliğinin farkına varabilirsiniz. Bora Bora’da sıkça görülen ve bulunan köpekbalıkları için de özel turlar düzenlenmektedir. Bu turlara katılarak deniz canlılarını izlemenin keyfine varabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında düzenlenen müzik festivalleriyle de eğlencenize farklı bir boyut kazandırarak en keyifli tatil deneyimini yaşayacaksınız.Bora Bora adasında toplu taşıma aracı bulunmamaktadır ulaşım genellikle bisikletlerle veya kiralanan araçlarla yapılmaktadır. Lüks ve kaliteli pek çok aracı kolaylıkla kiralayabilir ve keyifli bir seyahat geçirebilirsiniz. Küçük bir yüz ölçümüne sahip olan Bora Bora’yı yürüyerek de dolaşmak mümkündür. Canlı şehir yapısı ve büyüleyici plajlarıyla yürüyüşleriniz daha estetik hale gelecektir.Adada sıklıkla kullanılan bir diğer araç da iki kişilik olan Buggy denilen araçlardır. Bu araçları özel olarak kiralayabilir ve istediğiniz gibi bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Buggy araçları ile Bora Bora’yı keşfederken harika zamanlar geçireceksiniz.

Ankara Kalkışlı Uçuşlar

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X