Dünya Parmağının Ucunda!

AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Ankara Bursa En Uygun Fiyatlar

39,99 TL'den Ankara - Bursa Uçuşları AnadoluJet'te

Ankara - Bursa arası karşılıklı seferlerde 39,99 TL'den yerinizi ayırmayın unutmayın. 2016 yılını uygun fiyatlı kapatın...

Devamı >
Sona Erdi
anadolu jet indirimli bilet her yöne kampanya

AnadoluJet Yaz Fırsatları ile Serinletiyor

AnadoluJet'ten yaz fırsatları kampanyası Ucakbileti.com'da. Hemen tıklayın serinleten fırsatları kaçırmayın.

Devamı >
Sona Erdi
AnadoluJet çocuklar için ramazan kampanyası

Ramazan’da Çocuklar Yüzde 50 İndirimli Uçuyor

AnadoluJet Ramazan kampanyasıyla çocukları %50 indirimli uçuruyor! Çocuklarınızın ve sizin uygun fiyatlı biletleriniz Ucakbileti.com'da.

Devamı >
Sona Erdi
AnadoluJet Kocaeli Uçak Bileti

AnadoluJet Ankara Aktarmalı olarak Kocaeli’ne Uçuruyor

Kocaeli yolcuları da artık uçabilir! AnadoluJet Ankara aktarmalı uçuşlarına başladı. Biletler ve çok uygun fiyatlar Ucakbileti.com'da.

Devamı >
Sona Erdi
AnadoluJet İstanbul Konya Uçak Bileti Kampanyası

AnadouJet’ten Konya’dan İstanbul’a İlk 42 Koltuk 42 TL

AnadoluJet'ten Konya-İstanbul güzergahı için kaçırılmayacak kampanya! İlk 42 koltuk sadece 42 TL. Biletiniz ve kampanya detayları Ucakbileti.com'da.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

2008 yılında Türk Hava Yolları'na bağlı olarak kuruldu. AnadoluJet'in kurulum amacı daha çok sınırlı servis kullanarak bilet fiyatlarını düşürmek ve daha fazla yolcunun yurtiçi ulaşım ihtiyacını karşılamaktır. Türkiye'de 45 farklı noktaya erişimi olan firmanın bünyesinde 30'un üzerinde uçak bulunmaktadır. Uçmayan kalmasın sloganıyla yola çıkan firma yurtiçi seyahatlerde tercih edilen firmaların başında gelmektedir. AnadoluJet'in en büyük özelliğinden birisi seferlerinde sadece ekonomi sınıfı uçuşlara yer vermesidir. AnadoluJet ile yurtiçi hariç Kıbrıs seferleri de yapılmaktadır. Pasaportsuz yolculuk yapabilmek için 18 yaş üstünde olma şartı bulunmaktadır. 

 

 

İkramlar: AnadoluJet ile yaptığınız seyahatlerde ambalajlı taze ve sağlıklı ürünler size ücretsiz ikram edilmektedir. Özel olarak hazırlanan bu ürünler yurtiçi yapacağınız kısa mesafeli uçuşlarınızda sizleri rahatı düşünülerek hazırlanmaktadır.

 

Bagaj Hakkı: Uçuşlarda kişi başına izin verilen bagaj ağırlığı 15 kg ile sınırlıdır. Ekstra bagaj hakkı da satın alabilirsiniz. Kabinde belirli ölçülerde bagaj taşıyabilirsiniz. Toplam boyutu ve ağırlığı belirli ölçülerin dışındaysa kargo bölümüne alınmaktadır. Uçağa ateşli silahlar, yaralayıcı, kesici, delici, sivri uçlu alet ve edavatlar, tehlikeli sayılabilecek zıpkın gibi spor malzemeleri, kimyasal özelliği olan sıvı maddeler kesinlikle kabul edilmemektedir. Ayrıca yanma, tutuşma ve patlama riski taşıyan sprey, sıvı maddeler, krem gibi ürünlerde şartları sağlamadığı takdirde uçağa kabul edilmemektedir. Eğer yanınıza almak istediğiniz sıvı malzeme belirtilen kurallara uygunsa en fazla 1 litre olmak kaydıyla izin verilmektedir. Ayrıca ilaç ve benzeri ihtiyaç durumları söz konusuysa orjinal ambalajı ve sağlık raporu göstererek uçakta yanınıza alabilirsiniz.

 

 

Evcil Hayvan: AnadoluJet ile belirli kurallar çerçevesinde evcil hayvanızla seyahat edebilirsiniz. Kedi, köpek ve kuş gibi pet sınıfına giren hayvanlar uygun şartları yerine getiriyorsa kabine kabul edilmektedir. Evcil hayvanınızla yapacağınız seyahat ek ücretlere tabiidir. Ayrıca tehlike teşkil eden köpek cinsleri kabul edilmemektedir. Kabine alınan hayvanınızın kesinlikle taşıma kafesi olmak zorundadır ve 8 kg ağırlığı geçmemesi gerekmektedir. Uçuştan en az altı saat öncesine kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Uçağa kabul işlemi check-in kontuarında yapılmaktadır. Aynı kafes içerisinde en fazla 2 hayvan taşınabilir. Eğer yavrusu var ise görevlilere durumu belirtmeniz gerekmektedir. 

 

 

Özel Yolcu: Yolculuk yapacak kişinin eğer bir hastalığı ya da problemi varsa havalimanı doktorundan uçmasına engel olmayan bir durum raporu alması gerekmektedir. Kendi doktorundan alınan bir rapor da kullanılabilir fakat 10 günü geçmemiş olması gerekir. Yolcu görme ve işitme engelliyse refakatçi olmadan seyahat edebilir. Durumun çağrı merkezine rezervasyon sırasında belirtilmesi yeterlidir. Hareket engeli bulunan yolcular ihtiyaçlarını kendileri karşılayamayacak durumda ise yanlarında refakatçi olmadan seyahat etmeleri mümkün değildir. Kabin görevlileri tuvalet ve lavabo ihtiyaçları konusunda eşlik edebilirler fakat bunun dışında bakım, yemek, ilaç ve kullanılan cihazlar konusunda destek sağlayamamaktadır. Eğer sedye ya da tekerlekli sandalye gibi özel sağlık hizmeti ihtiyacınız varsa yolcu için gereken hizmet firma tarafından karşılanmaktadır. Kontuar işleminiz sırasında durumu görevlilere bildirmeniz yeterlidir. 

 

 

Hamile Yolcular: Hamile hanımlar hamileliğin ilk 28 haftasında rapor belirtmeden uçuşlara kabul edilebilirler. Tek bir bebeğe hamile olan hanımların 28 ve 35. haftaları arasında doktor raporu göstermeleri zorunludur. En az iki bebeğe hamile olan hanımlar ise 28 ve 31. haftalar arasında seyahat ederken doktor raporu göstermeleri zorunludur. 32. haftadan sonra birden fazla bebeğe hamile olan hanımlar kesinlikle uçuşlara kabul edilmezler. Ayrıca 36 haftasını doldurmuş tek bebeğe hamile bayanlar da seferlere yine kabul edilmemektedir. Doktordan alınan rapor en fazla 7 günü kapsamalıdır.

 

 

Bebek ve Çocuk Yolcular: İki yaşını henüz doldurmamış yolcular bebek olarak kabul edilir ve uçuşlara sadece bir yetişkin refakatçi ile kabul edilir. Bebek yolcuya refakat edecek kişi ebeveyni değilse en az 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. İki veya daha fazla bebek yolcu var ise ve başka bir yetişkin yoksa çocuk bileti alarak bebek puseti ile seyahat etmesi gerekmektedir. Doğumdan sonra 48 saat geçmemiş ise hiç bir şekilde uçağa kabul edilemez. Ayrıca iki ve yedi gün arasındaki bebekler sadece ilgili doktorun raporu ile uçağa kabul edilebilir. Bluğ çağına girmiş gençler velisinin izni ile yanında refakatçi olmadan seyahat edebilirler. 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X