Dünya Parmağının Ucunda!

American Airlines Uçak Bileti

American Airlines

ABD'nin Texas eyaletinde, Fort Worth merkezli major havayolu şirketi. ABD'nin 9 farklı havalimanından yurt içi ve dışında, 330 farklı noktaya tarifeli seferler düzenlemekte olan American Airlines, Oneworld ittifakı kurucu üyesidir

Oneworld üyesi ve özellikle geniş uçuş ağı ve bağlantılı seferleriyle güçlü ve köklü bir şirket olan American Airlines, her gün 51 ülkeye 6000 den fazla sefer gerçekleştirmektedir. 1522 uçaklı bir filoya sahip ve filosuna eklediği yeni uçaklarla her geçen gün kendisini yenilemektedir.

Bagaj Hakkı

Avrupa-Kuzey Amerika uçuşlarında bagaj hakkınız Ekonomi Class 23 kg Business Class 3x23 kg, Avrupa-Latin Amerika uçuşlarında Ekonomi Class 2x23 kg, Business Class 3x23 kg’dir.
ABD-Latin Amerika uçuşlarında bagaj hakkınız Ekonomi Class 2x23 kg’dir.
ABD-ABD uçuşlarında bagaj hakkınız Ekonomi Class 2x23 kg Business Class 3x23 kg’dir.

Kabin Bagajı

1 adet bagaj, aynı zamanda ek olarak çanta, laptop çantası veya küçük valiz. Ek bagaj 91 cm aşmaması gerekiyor. El bagajının ağırlık limiti yoktur. 56x35x23 cm ölçülerini aşmaması gerekmektedir.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X